غلامرضا صنعتگر
غلامرضا صنعتگر خواننده مشهور و پرطرفدار کشورمان دیشب در بندرعباس مورد ضرب و شتم قرار گرفت که اعلام کرد پیگیری های قضایی انجام میشود.

ضرب و شتم غلامرضا صنعتگر در بندرعباس

غلامرضا صنعتگر خواننده سرشناس هرمزگانی پاپ کشورمان در بندرعباس مورد حمله و سوء قصد قرار گرفت و از ناحیه سر دچار جراحت شد.

غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ کشورمان در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد در بندرعباس مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

 
غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ


غلامرضا صنعتگر در گفتگو با ما با تایید این خبر گفت:حول و حوش ساعت 2:30 تا 3 بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد ماه مورد سوءقصد قرار گرفتم که منجر به جراحت هایی در ناحیه سر شد و از آنجا که من در طی این چند روز درگیر مراحل درمانی بیماری ام بودم هم اکنون در وضعیت چندان مطلوبی به سر نمی برم.

وی درباره جزئیات ماجرا توضیح داد:با توجه به اینکه هم اکنون مشغول رسیدگی به موضوع از طریق مراجع محترم قضایی هستم بنابراین ترجیح می دهم بعد از تکمیل شدن پرونده نسبت به اعلام جزئیات ماجرا اقدام کنم.

این خواننده در پایان عنوان کرد:حال جسمی ام کم و بیش خوب است.

غلامرضا صنعتگر طی چند سال اخیر به دلیل عارضه کبدی مشغول رسیدگی به امور درمانی خود است.

این خواننده بندرعباسی موسیقی پاپ که مهر ماه سال 94 کنسرتی را در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرد، غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده است. ترانه های «میهنم ایران«، »میشه ضامنم بشی»، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار این هنرمند است که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است

غلامرضا صنعتگر مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از مهر -/ح
وبگردی