نمناک ورزشفوتبال کتک زدن مربی ایرانی به خاطر زدن گل تساوی! + عکس
مربی فوتبال ، لیگ دسته سوم
اتفاق عجیبی که در یک لیگ دسته سوم فوتبال رخ داد این بود که مربی فوتبال و همینطور بازیکنان به خاطر گل تساوی حسابی کتک خوردند.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

کتک زدن مربی فوتبال در لیگ دسته سه

در فوتبال ایران اتفاق عجیب و غریب کم اتفاق نمی افتد که نمونه بارز آن حرکات فیروز کریمی در جریان آخرین دیدار اکسین البرز بود. وی سطلی را روی سر خود گذاشت و در باران به بازیکنانش اجازه نداد به رختکن بروند، یا مثلا در قم در سطح اول فوتبال کشور دو مربی طوری به جان هم می افتند که کل بازی را تحت تاثیر قرار می دهد! حالا خبر رسید که در دسته سوم فوتبال کشور به خاطر یک گل مربی فوتبال و بازیکن را به باد کتک گرفته اند.

مربی فوتبال

مربی فوتبال کتک خورد

تماشاگران در یک بازی در لیگ دسته سوم بازیکنان و مربی تیم حریف را به دلیل مساوی شدن بازی کتک زدند!

دیدار دو تیم فوتبال عمران شهرداری ساری و شهرداری آستارا از لیگ سه کشور در آستارا روز گذشته برگزار شد. این بازی تا دقیقه 92 بازی بانتیجه 3 بر 2 به سود عمران شهرداری ساری بوده و در این زمان با اعلام پنالتی از سوی داور نتیجه 3 بر 3 مساوی می شود که با اعلام اتمام مسابقه، تماشاگران به درون زمین آمده و سرمربی تیم عمران ساری و بازیکنان را مضروب می کنند که این عمل از سوی مسئولان حاضر به ویژه شهردار آستارا تقبیح و محکوم شد!
 
در زیر عکسی از بازیکن و مربی مضروب شده را مشاهده می کنید:
 
 
مربی فوتبال

کتک خوردن بازیکن به خاطر گل تساوی

کتک زدن مربی ایرانی به خاطر زدن گل تساوی! + عکس

کتک زدن مربی ایرانی به خاطر زدن گل تساوی! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف