نمناک اخبارجامعه کتک زدن خشن کودکان توسط مرد قوی هیکل در مهد کودک + فیلم 18+
کتک زدن کودکان ، فیلم کتک زدن کودکان
فیلمی از کتک زدن کودکان توسط مردی قوی هیکل در تلگرام و شبکه های اجتماعی در حال انتشار می باشد که در ادامه علاوه بر مشاهده فیلم جزئیات این حادثه دردناک را می خوانید.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1394

فیلم کتک زدن کودکان در مهد کودک

روزی نیست که عنوان هایی از این دست در رسانه ها منتشر نشود; درد، شلاق، کودک آزاری. این کلمه های دردناک مربوط به فیلم کودکی است که چند هفته ای به دست کاربران فضای مجازی می چرخد.

بعد از تماس های مکرر مردم با سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران ،پیگیر انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی شدیم که در آن نشان داده می شود مردی قوی هیکل در حال تنبیه خشن کودکان است .در پیام هایی که توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود ادعا شده این تصویر مربوط به مرکز بهزیستی یکی از استان های جنوبی کشور است و به تازگی اتفاق افتاده است.
 
کتک زدن کودکان
 
اما از آنجا که این کلیپ مدت هاست در حال چرخیدن در شبکه های اجتماعی است موضوع را از مسئولین بهزیستی پیگیری کردیم و متوجه شدیم این اتفاق در ایران رخ نداده و همان طور که از نوع لحن و حرف زدن کودکان پیداست مربوط به کشورهای همسایه با ایران است.
کتک زدن کودکان
 
 
شاه میر ولدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت این کلیپی که در شبکه های اجتماعی و تلگرام منتشر شد مربوط به ایران نیست و بر اساس چیزی که ما بررسی کردیم مربوط به کشور های خارجی است. البته سازمان بهزیستی معتقد است هرگونه برخورد یا کودک آزاری از طرف ما در کنوانسیون حقوق بشر قابل قبول نیست .

فیلم دردناک تنبیه کودکان 

کتک زدن کودکان ، فیلم دردناک از کتک زدن کودکان

کتک زدن خشن کودکان توسط مرد قوی هیکل در مهد کودک + فیلم 18+
: امتیاز : 2.9 تعداد رای : 142
این مطلب مفید بود ؟
83 59
نظر کاربران
الی

الی

من این فیلموتوگوشی داداشم دیدم خیلی ناراحت شدم تقصیراون بچه هاچیه اخه؟گگگگ.خداایشالااینجورادمارو نابود کنه.بگو الهی امین

پاسخ دادن 21 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف