نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کتک کاری جانی دپ و همسرش + تصاویر
جانی دپ ، جانی دپ و همسرش
همسر جانی دپ بعد از آنکه از درخواست طلاق همسر جوانش مطلع شد به نزد او آمد و به طرز وحشیانه ای او را مورد ضرب و شتم قرار داد.
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395

درگیری جانی دپ و همسرش قبل از طلاق

بعد از علنی شدن ماجرای جدایی " جانی دپ " و همسرش " امبر هرد" حالا انتشار تصاویری حکایت از دعوای شدید این دو سلبریتی می کند ، عکس هایی از همسر جانی دپ با صورت زخمی که ماجرای درگیری این دو توسط یکی از دوستان " آمبر هرد " در فضای مجازی منتشر شد.

 " امبر" ادعا می کند که مصرف بیش از حد کوکائین و مشروبات الکلی همسرش را تبدیل به یک فرد خشن کرده است تا جایی که در یک مشاجره زن و شوهری جانی دپ گوشی موبایلش را به سمت صورت " امبر" پرت کرده و موجب زخمی شدن صورت او شد.

 جانی دپ و همسرش

جزئیات درگیری جانی دپ و همسرش

ماجرای حمله جانی دپ به سمت همسرش امبر هرد

مدارک و تصاویری که همسر این چهره مشهور برای رسیدگی به دادگاه ارائه داد حاکی از ان است که این زن در طول مدت 15 ماه بعد از ازدواجشان بارها مورد آزار جسمی قرار گرفته است. " امبر" می گوید که او مدتی است با ترس زندگی می کند و لذتهای روزهای اول ازدواجش با دپ عمر کوتاهی داشته است.وکیل این هنرپیشه ی 30 ساله روز جمعه برای ثبت شکایت در رابطه با آزار جسمی موکلش به همراه وی به لس انجلس آمده و براساس اسناد موجود قاضی دستور داده بود تا جانی دپ دیداری با همسرش نداشته باشد .

جانی دپ

عکس همسر جانی دپ بعد از آزار جسمی همسرش

همسر جانی دپ

کتک خوردن همسر جانی دپ 

همسر جانی دپ

گریه امبر هرد بعد از درگیری با جانی دپ

همسر جانی دپ در توصیف تصاویر جدیدی که بعد از درگیری او و همسرش توسط یکی از دوستانش گرفته شده است می گوید:من مدام از این وحشت داشتم که مبادا جانی از راه برسد و مرا مورد آزار جسمی قرار دهد . همانطور که در عکس ها می بینید هفته ی پیش بعد از انکه من درخواست طلاق را به دادگاه دادم او به سراغ من امد و گوشی آیفونش را مثل یک توپ بیسبال به طرف صورت من پرتاب کرد.

در ادامه ی این اظهارات او گفت :بعد از آنکه جانی صورت من را زخمی کرد قصد بلند شدن از روی مبل را داشتم که از پشت موهای مرا کشید تا به زمین بخورم. عکس هایی که بعد از این درگیری از خانه ی او گرفته شده است نشان می دهد که شیشه ی یکی از قاب عکس های روی دیوار با شیشه مشروب شکسته شده است .

 دعوای جانی دپ

دعوای جانی دپ و همسرش

 همسر جانی دپ

همسر جانی دپ در مقابل دادگاه

کتک کاری جانی دپ و همسرش + تصاویر

کتک کاری جانی دپ و همسرش + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 164
منبع : بخش ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 117 47
نظر کاربران
amiris

amiris

خب خداروشکر که مدارک هرد جعلی بوده و دادگاه نپیذرفته حالام که دادگاه به نفع جانی دپ تموم شده و آمبر هرد ادعای خشونت خانگی رو پس گرفته و گفته که جانی به اون آسیبی نرسونده

پاسخ دادن 41 7
سایه

سایه

آمبر میخواسته از جانی دپ اخاذی کنه که نتونست چون همه اداعاهاش دروغ بود

پاسخ دادن 40 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف