کتک کاری ارکنان رستوران
روز گذشته زمانیکه مشتریان رستوران IHOP جورجیا در حال صرف کردن غذا بودند، ناگهان با مشاجره وحشتناک دو کارمند این رستوران روبرو شدند!

کتک کاری جنجالی کارکنان رستوران

رستوران ها یکی از اماکن عمومی می باشند که در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه نسبت به گذشته تغییر کرده اند و مالکین رستوران بر این تلاش هستند تا بتوانند با تهیه بهترین مواد اولیه در جذب مشتریان مختلف از اقصی نقاط هر منطقه موثر واقع شوند و به همین دلیل هر یک از ما زمان هایی که قصد گردش و تفریح داشته باشیم، گاها ممکن است که همراه با خانواده مان به رستوران برای میل غذا حضور پیدا کنیم.

با این حال مالکین رستوران ها می بایست در کنار تهیه و فراهم غذای با کیفیت و بهداشتی، در تامین امنیت مشتریان نیز سعی و تلاش کنند و این بدین معناست زمانیکه مشتریان به رستوران آنها می روند، بتوانند در نهایت آرامش و امنیت در کنار خانواده و یا دوستان خود به صرف غذا بپردازند.

از این رو تیم مدیریت مجرب در هر یک از رستوران ها نیاز است تا دائما به پخت و پر و نحوه کار کردن کارمندان رستوران نظارت داشته باشند تا از میزان خدمات رسانی رستوران به مشتریان موردی کاهش پیدا نکند و مشتریان در طول زمان بتوانند مجذوب آن شوند. اما همیشه این گونه نیست و ممکن است برخی از رستوران ها به دلایل مختلفی تمام مشتریان خود را تنها در یک اشتباه از دست بدهند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از رستوران IHOP واقع در جورجیا ایالات متحده توسط یکی از مشتریان این رستوران منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تصور کنید در آخر هفته به همراه خانواده تان برای وقت گذرانی به یک رستوران محبوب رفته اید که در حین صرف غذا ناگهان صدای عجیب و غریبی از یک مشاجره وحشتناک را بشنوید. در این زمان چه حسی خواهید داشت؟ چه واکنشی از خودتان نشان می دهید؟

چنین اتفاقی روز گذشته در رستوران محبوب IHOP واقع در جورجیا ایالات متحده رخ داد که در آن دو نفر از کارکنان رستوران در حال مشاجره بودند و به سمت یک دیگر بشقاب و یا ماهی تابه پرتاب می کردند که در طی این اتفاق خسارت زیادی را به آشپزخانه این رستوران وارد کردند و هم اکنون عاملین این اتفاق توسط پلیس در حال بررسی می باشند.

ویدیو کتک کاری جنجالی کارکنان رستوران!

کتک کاری جنجالی کارکنان رستوران! + فیلم

00
این مطلب مفید بود ؟00
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی