نمناک اخبارجامعه کتک کاری 30 دختر با پلیس در خیابان + تصاویر
کتک کاری ، کتک زدن پلیس
تصاویر ضبط شده توسط دوربین های خیابانی کتک کاری 30 دانش آموز را با 2 نیروی پلیس نشان می دهد. آنها جمع شده بودند تا دعوای از پیش قرار گذاشته دو دختر را تماشا کنند.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395
بازدید : 3,817 نفر

کتک کاری 30 دانش آموز با 2 نیروی پلیس

 یک گروه 30 نفره از دانش آموزان مدرسه ای در شهر لندن دو مأمور پلیس را که قصد داشتند مانع از دعوا کردن دو تن از آن ها شوند، کتک زدند. بر اساس این گزارش، تصاویری که می بینید مربوط به لحظه خشن و غافلگیرکننده ای هستند که توسط دوربین های مداربسته خیابانی در نیو کراس در جنوب لندن، جایی که یک گروه دانش آموز با هم جمع شده بودند تا دعوای از پیش قرار گذاشته دو دختر را ببینند، گرفته شده اند. 

کتک کاری
 کتک کاری

تصاویر کتک کاری دانش آموزان دختر با نیروهای پلیس 

کتک کاری

کتک کاری با پلیس لندن در خیابان

 به گزارش دیلی میل، این گروه دانش آموزی منتظر بودند تا دعوای از پیش مقرر شده دو دختر شروع شود و حتی لباس مدرسه خود را به تن داشتند که این دو افسر پلیس که یک زن و یک مرد بودند، سعی کردند مانع از جمع شدن آن ها در خیابان شوند اما 30 دانش آموز به آن ها حمله کردند و آن ها را کتک زدند که مأمور پلیس مرد با لگد یکی از دانش آموزان از ناحیه سر مصدوم شد.
نیروهای پلیس نیو کراس اعلام کردند که این افسران پلیس با جراحات زیادی به بیمارستان منتقل شدند اما حال آن ها خوب است.گفتنی است؛ نیروهای پلیس با بررسی فیلم حادثه به دنبال دانش آموزان هستند.

کتک کاری 30 دختر با پلیس در خیابان + تصاویر

کتک کاری 30 دختر با پلیس در خیابان + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف