نمناک اخبارحوادث کتک کاری دختر جوان رزمی کار با سه جوان مست
دختر جوان ، کتک کاری دختر جوان
دختر جوان سراسیمه و هراسان خود را به مأموران پلیس رساند و مدعی شد که چند جوان قصد ربودن او را داشتند.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395
بازدید : 5,844 نفر

کتک خوردن سه جوان مست از دختر جوان

آزار و اذیت دختر جوان کار دست سه جوان مست داد .چند روز پیش 3پسر جوان سوار بر پرشیای خود شدند تا در خیابان ها گشتی بزنند. آنها که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند و رفتارهای عادی نداشتند ناگهان چشم شان به دخترجوان و کم سن و سالی افتاد که سگش نیز همراهش بود.

پسران جوان برای هیجان و شوخی نقشه کشیدند تا این دختر را به زور سوار ماشین شان کنند. حتی برای ربودن او با هم شرط بندی کردند و ماجرایی را رقم زدند که آنها را به کلانتری و دادسرا کشاند.

دختر جوان سراسیمه و هراسان خود را به مأموران پلیس رساند و مدعی شد که چند جوان قصد ربودن او را داشتند. او گفت:ساعتی قبل در خیابان زعفرانیه بودم و سگم را نیز همراه خودم برده بودم که ناگهان 2پسرجوان به سمت من هجوم آوردند. سومین نفر هم پشت فرمان پرشیا نشسته بود و فقط می خندید. اصلا حالت عادی نداشتند

2جوان با زور و تهدید مرا روی زمین کشاندند و می خواستند سوار ماشین کنند. اما جیغ کشیدم و مقاومت کردم که یکی از آنها دستش را روی دهانم گذاشت و با تهدید خواست که سکوت کنم. او ادامه داد:از آنجا که رزمی کار هستم و چندین سال کاراته کار کرده بودم با لگد چند ضربه به آنها زدم و توانستم آنها را نقش بر زمین کرده و فرار کنم. اما آنها سگم را ربودند و با خود بردند. همان لحظه شماره پلاک ماشین شان را یادداشت کردم و راهی کلانتری شدم.

 دختر جوان

مزاحمان دختر جوان رزمی کار دستگیر شدند

دستگیری مزاحمان دختر جوان

با ثبت شکایت دختر جوان رزمی کار پرونده برای رسیدگی پیش روی قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و تیمی از مأموران تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. آنها از طریق شماره پلاک خودرو موفق به شناسایی راننده شدند.
با دستگیری وی، 2همدست دیگر او هم به دام افتادند و وقتی پیش روی قاضی جنایی تهران قرار گرفتند به دزدیدن سگ شاکی اعتراف کردند. یکی از آنها گفت:

من و دوستانم وضع مالی خوبی داریم اما آن روز در حالت عادی نبودیم. به همین دلیل وقتی آن دختر را دیدیم، برایش مزاحمت ایجاد کردیم اما او اصلا به ما اعتنایی نکرد. همین شد که دوستانم خواستند او را بربایند و برای انجام این کار با من شرط بستند. در نهایت وقتی از دختر جوان کتک خوردند، سگش را دزدیدند. حالا هم به شدت پشیمانیم و امیدواریم شاکی رضایت بدهد. هم اکنون هر سه متهم با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

کتک کاری دختر جوان رزمی کار با سه جوان مست

کتک کاری دختر جوان رزمی کار با سه جوان مست
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 26
برگرفته از روزنامه همشهری / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 22 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف