دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال کتک کاری دو پیشکسوت فوتبال در ساختمان فدراسیون!
فوتبال ، فدراسیون فوتبال
بعد از افشاگری دو روز پیش علی خسروی، او روز گذشته برای پاره ای از توضیحات به فدراسیون فوتبال رفت. همین حضور خسروی باعث شد تا حاشیه جدیدی در فدراسیون فوتبال شکل بگیرد.
بازدید : 2,352 نفر

کتک کاری دو پیشکسوت فوتبال در ساختمان فدراسیون!

مسعود عنایت که در این دیدار با منتقد سرسخت خود مواجه شد، بعد از درگیری لفظی با این پیشکسوت داوری، شروع به زد و خورد شدیدی کرد تا ساختمان فدراسیون فوتبال بعد از درگیری فیزیکی اخیر میان علی کفاشیان و محمد مایلی کهن، این بار محل ایجاد درگیری جدیدی میان فوتبالی ها باشد.

خسروی بعد از اعلام نظرات کارشناسی اش در مورد مسابقات هفته بیست و هشتم، اعلام کرد که با واکنش تند فردی از خانواده داوری مواجه شده است. بیشتر ناظران این فرد را خود عنایت معرفی کرده بودند نا اینکه خسروی شنبه شب ابتدا در صفحه اجتماعی خود و سپس در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر این موضوع را تکذیب و تاکید کرد فردی از جامعه داوری مدنظر اوست.

مسعود عنایت


خسروی در این باره اعلام کرد که شخص مورد نظر با او تماس گرفته و بعد ار تهدید به او گفته که اگر اراده کند 100 میلیون تومان به رسانه های می دهد تا او را خراب کنند! البته خسروی در ادامه گفت که حاضر است مدارک مستند خود از این تماس عجیب را به مسئولان انضباطی اعلام کند و به همین دلیل او روز گذشته در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرد که زد و خورد او با عنایت پیش رفت.

کتک کاری دو پیشکسوت فوتبال در ساختمان فدراسیون!

کتک کاری دو پیشکسوت فوتبال در ساختمان فدراسیون!
53
برگرفته از آی اسپورت/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف