کتک کاری دیدنی دوقلوها در رحم مادر

دعوای بامزه دوقلوها در رحم مادر ! + فیلم

کد مطلب : 1729تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر جوان چینی که دو جنین را در یک رحم باردار بود، اخیرا ویدیویی را از سونوگرافی خود منتشر نمود که توانست با بازتاب فراوانی روبرو شود.

کتک کاری دیدنی دوقلوها در رحم مادر

از بزرگترین و جالب ترین اتفاقاتی که ممکن است در طول زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، می توان به متولد شدن نوزادی اشاره نمود که عطر و بوی جدید آن می تواند منجر به تغییر و تحول جو خانواده و اعضای خانواده اش گردد تا آنها بتوانند نوزاد تازه متولد شده خود را به بهترین شیوه ممکن پرورش دهند و در آینده ای نه چندان دور تبدیل به فردی موفق شود.

از این رو می بایست اهمیت زیادی به کودکان حائل شد تا آنها بنابر عدم آشنایی نسبت به دنیای اطرافشان، به خودشان آسیب نرسانند و به همین دلیل آنها به کمک و نظارت والدین خود بسیار نیاز دارند و والدین آنها می بایست در نگهداری از آنها نهایت تلاش خود را بکار بگیرند.

با این حال کودکان بسیار بازیگوش هستند و این بازیگوشی حتی می تواند به دوران قبل از بارداری نیز برسد. برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از سونوگرافی یک مادر چینی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر چینی زمانیکه برای بررسی جنین های دوقلو خود به بیمارستان ینچوآن چین مراجعه کرد، تحت سونوگرافی قرار گرفت که در این سونوگرافی دو جنین بازیگوش که در رحم مادر قرار داشتند، بطرز عجیبی با یکدیگر در رحم مادر در حال کتک کاری و مبارزه بودند. این ویدیو در دسامبر گذشته ضبط شده است و اخیرا توسط پدر و مادر این دو جنین منتشر شدند.

هم اکنون این دو جنین به دنیا آمده اند و پدر آنها با نام " تائو " گفت هنگامیکه این ویدیو را مشاهده نمود، بسیار غافلگیر شد. با این حال مادرانی که بصورت همزمان دو جنین را باردار می شوند، در دو رحم مختلف آنها را پرورش می دهند و اما این مادر چینی دو جنین خود را در یک رحم باردار بود که این می تواند هم خطرناک باشد و هم در هر 30میلیون جنین رخ دهد.

با این وجود این دو جنین به دنیا آمده اند و طبق گزارشات انجام شده در صحت و سلامت کامل قرار دارند.

ویدیو کتک کاری دیدنی دوقلوها در رحم مادر

فیلم جالب و بامزه از کتک کاری دوقلوها در رحم مادر قبل از زایمان

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1395-05-28
واقعا برنامه ی دورهمی قشنگه
40
وبگردی