نمناک سرگرمیگوناگون شوخی عجیب داماد با عروس وسط عروسی ! + عکس
کتک کاری عروس و داماد ، کتک کاری عروس و داماد در عروسی
در یک عروسی در نیویورک آمریکا، هنگام بریدن کیک داماد با شوخی عجیب خود باعث شوکه شدن مهمان ها شد.

کتک کاری عروس و داماد هنگام بریدن کیک عروسی

شب عروسی یکی از به یاد مادنی ترین و زیباترین شب ها برای همه ی زوجین است اما چطور می توانیم این شب را به یاد ماندنی تر کنیم ؟با یک سورپرایز فوق العاده یا ایده ای متفاوت که در ذهن همه میهمانان و عروس و داماد باقی بماند ؟ شاید هم یک کتک کاری ؟ چیزی که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانیم کمی عجیب است ولی پایان خوشش ماجرای به یاد ماندنی را رقم زد.

کتک کاری عروس و داماد

کتک کاری عروس و داماد در عروسی

آیا تا به حال شاهد دعوای عروس و داماد در جشن عروسی بوده اید ؟

در یک مراسم عروسی مثل تمام مراسم های ازدواج در دنیا عروس و داماد برای بریدن کیک و سرو آن در میان میهمانان ایستاده بودند ؛ عروس پس از اینکه کیک را به طور رمانتیکی برش داد تکه ای از آن را دهان داماد و متقابلا داماد دهان عروس قرار داد اما یک دفعه اتفاقی رخ داد که همه میهمانان شوکه شدند ، اتفاقی شبیه کتک کاری شدید از پیش برنامه ریزی شده.

مهمان ها از لحظات شاد برش کیک عروسی فیلم می گرفتند که ناگهان داماد هنگامی که تکه کیک را دهان عروس قرار می داد ناگهان عروس را به عقب هل داد عروس هم که آماده چنین عملی نبود روی زمین و زیر پای مهمانان افتاد.

کتک زدن عروس

کار عجیب و زشت داماد در جشن عروسی 

برای لحظاتی همه شوکه بودند ؛ نمیدانستند باید بخندند یا از اینکه دعوایی به پا شود و عروس کار داماد را تلافی کرده کتک کاری شود نگران باشند ؛ ولی یک سوال ، شما اگر جای این عروس بودید چه واکنشی را نشان می دادید ؟ مستقیم به دفتر طلاق می رفتید یا رفتار او را شوخی تلقی می کردید و همه چیز را با خوشی ادامه می دادید؟

در این لحظه داماد به طرف عروس رفت و او را بلند کرد ؛ این عروس مهربان و با گذشت گزینه ی دوم را انتخاب کرد و با گذشت این شب را به یادماندنی تر کرد .

نامی از این عروس و داماد برده نشده اما در توضیحات آمده است که جشن آنها در نیویورک آمریکا برگزار شده بود.

شوخی عجیب و غریب داماد با عروس هنگام بریدن کیک عروسی

شوخی عجیب داماد با عروس وسط عروسی ! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 48
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/زت
این مطلب مفید بود ؟ 39 9
نظر کاربران
فاطمه

فاطمه

چه توهین بزرگی به همدیگر کردن قطعا هردو مقصرن نه تنها یه نفر اما کاملا مشخصه به لحاظ روانی تو شرایط خودشون نبودن ممکنه بخاطر مشروب خوردن باشه

پاسخ دادن 12 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف