نمناک ورزشفوتبال کتک کاری فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی در بازی ستارگان جهان؟!
فرهاد مجیدی ، فرهاد مجیدی در بازی ستارگان جهان
فرهاد مجیدی در بین دو نیمه بازی ستارگان جهان و ستارگان ایران ورزشگاه آزادی را ترک کرد که این کار وی باعث بروز شایعات بسیاری شد.

کتک کاری فرهاد مجیدی با خداداد عزیزی؟

فرهاد مجیدی که در نیمه نخست دیدار تیم های ستارگان ایران و جهان به میدان رفت در بین دو نیمه ورزشگاه را ترک کرد. ابتدا عنوان شد که این بازیکن وقتی متوجه شد دیگر تعویض شده و جایی در ترکیب تیم ندارد ورزشگاه را ترک کرده اما گویا اتفاق دیگری افتاده است. گفته می شود خداداد عزیزی بابت برخی از حرکات نمایشی فرهاد مجیدی در نیمه نخست به وی اعتراض کرده که این اعتراض منجر به کتک کاری این دو شده است.

فرهاد مجیدی در بازی ستارگان جهان

البته اطرافیان فرهاد مجیدی این موضوع را تکذیب کرده اند اما انکار شدنی نیست که ترک ورزشگاه از سوی مجیدی به دلیل اختلاف و دلخوری بوده است.


خداداد عزیزی جمله اش به فرهاد مجیدی در رختکن را فاش کرد

خداداد عزیزی که درحال حاضر به همراه تیم منتخب 98 ایران در اتریش به سر می برد و قرار است در یک دیدار دوستانه به مصاف منتخب این کشور برود عنوان کرده که در رختکن بازی ستارگان ایران و ستارگان جهان درگیری خاصی با فرهاد مجیدی نداشته است.

وی گفته که تنها از بازیکنان خواسته است تا همه به هم پاس بدهند و اینطور نباشد که یکی فقط به فکر قیچی زدن باشد. عزیزی در این مورد گفت:تنها حرفی که من زدم همین بود و نمی دانم فرهاد مجیدی ناراحت شده است یا نه.

عزیزی در مورد بازی نیز گفت:اصلا دوست نداشتم این بازی را ببازیم اما آنها از بازیکنان ما آماده تر بودند. از این شکست ناراحتم و امیدوارم بتوانیم در دیدار با تیم اتریش به پیروزی برسیم.


تیم ستارگان جهان با نتیجه 3 بر صفر و گل های روبرتو کارلوس، لوئیز فیگو و پائولتا توانست تیم ستارگان ایران را شکست دهد.
در نیمه دوم این بازی ترکیب دو تیم به صورت زیر بود:
 
ابراهیم میرزاپور، محمد نوازی، مهدی هاشمی نسب، محمدرضا مهدوی، علیرضا منصوریان (مجید نامجومطلق)، جواد نکونام، رسول خطیبی، علی کریمی (مارکار آقاجانیان)، خداداد عزیزی (مهدی صالح پور)، علیرضا واحدی نیکبخت (کامران نجف زاده) و کریم باقری (عادل فردوسی پور)
 
بودو ایلگنر، میشل سالگادو، فابیو کاناوارو، پائولتا، لیتمانن، فرناندو هیه رو، سانز، گایزکا مندیه تا، دوایت یورک، لوئیس فیگو، لوئیس فیگو، ادگار داویدس و فرناندو کوتو بازیکنان ستارگان جهان بودند که در نیمه دوم چندین بار با یکدیگر جای خود را تغییر می دادند.

کتک کاری فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی در بازی ستارگان جهان؟!

کتک کاری فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی در بازی ستارگان جهان؟!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 74
برگرفته از جام جم ورزشی ، مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 43 31
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف