دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال جزئیات ماجرای کتک کاری هاشمی نسب و علی کریمی
علی کریمی ، مهدی هاشمی نسب
مهدی هاشمی نسب وقتی در حال شوخی با علی کریمی بود عکسی از آنها گرفته شده که بعضی ها اشتباه برداشت کرده اندو شایعه درست کردند.
بازدید : 5,208 نفر

توضیحات مهدی هاشمی نسب در موردعکس جنجالی با علی کریمی

در جام ستارگان که در ماه رمضان برگزار میشود اخیرا عکس هایی از مهدی هاشمی نسب ستاره سابق فوتبال ایران منتشر شده که نشان می دهد گردن علی کریمی را گرفته و او را اذیت می کند. البته کاملا پیدا بود که دو طرف مشغول شوخی و خنده هستند.

علی کریمی

عکس جنجالی هاشمی نسب و علی کریمی

مهدی هاشمی نسب هم در این باره به خبرآنلاین می گوید:«ماشالله یک صحنه هم دیگر از دست عکاس ها در نمی رود. راستش یادم نمی آید در آن صحنه دقیقا چه اتفاقی افتاد ولی یک شوخی بود. اول کریمی به کریم باقری گفت که تو باعث شدی من در جام ستارگان مصدوم شوم چون یک پاس داری که خیلی رو به جلو بود و من تا آمدم توپ را بگیرم مصدوم شدم. یک شوخی دیگر ما درباره پاداش ها بود. به شوخی گفتیم علی تو اسپانسر تیم هستی و باید پاداش های ما را بدهی. اگر ندهی به زور از تو می گیریم.»
هاشمی نسب ادامه می دهد:«در کل علی کریمی بسیار دوست داشتنی است و جزو بزرگان فوتبال ماست. در زمین که نمی شد او را بزنیم، گفتم حداقل بیرون از زمین از خجالتش در بیایم.(خنده)». او می گوید:«می گویند شیر که پیر هم شود دوباره شیر است. این مصداق علی کریمی است که هنوز هم فوق العاده است.»

علی کریمی

هاشمی نسب در حال شوخی با علی کریمی

جزئیات ماجرای کتک کاری هاشمی نسب و علی کریمی

جزئیات ماجرای کتک کاری هاشمی نسب و علی کریمی
510
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف