علی کریمی
مهدی هاشمی نسب وقتی در حال شوخی با علی کریمی بود عکسی از آنها گرفته شده که بعضی ها اشتباه برداشت کرده اندو شایعه درست کردند.

توضیحات مهدی هاشمی نسب در موردعکس جنجالی با علی کریمی

در جام ستارگان که در ماه رمضان برگزار میشود اخیرا عکس هایی از مهدی هاشمی نسب ستاره سابق فوتبال ایران منتشر شده که نشان می دهد گردن علی کریمی را گرفته و او را اذیت می کند. البته کاملا پیدا بود که دو طرف مشغول شوخی و خنده هستند.

علی کریمی

عکس جنجالی هاشمی نسب و علی کریمی

مهدی هاشمی نسب هم در این باره به خبرآنلاین می گوید:«ماشالله یک صحنه هم دیگر از دست عکاس ها در نمی رود. راستش یادم نمی آید در آن صحنه دقیقا چه اتفاقی افتاد ولی یک شوخی بود. اول کریمی به کریم باقری گفت که تو باعث شدی من در جام ستارگان مصدوم شوم چون یک پاس داری که خیلی رو به جلو بود و من تا آمدم توپ را بگیرم مصدوم شدم. یک شوخی دیگر ما درباره پاداش ها بود. به شوخی گفتیم علی تو اسپانسر تیم هستی و باید پاداش های ما را بدهی. اگر ندهی به زور از تو می گیریم.»
هاشمی نسب ادامه می دهد:«در کل علی کریمی بسیار دوست داشتنی است و جزو بزرگان فوتبال ماست. در زمین که نمی شد او را بزنیم، گفتم حداقل بیرون از زمین از خجالتش در بیایم.(خنده)». او می گوید:«می گویند شیر که پیر هم شود دوباره شیر است. این مصداق علی کریمی است که هنوز هم فوق العاده است.»

علی کریمی

هاشمی نسب در حال شوخی با علی کریمی

جزئیات ماجرای کتک کاری هاشمی نسب و علی کریمی

511
این مطلب مفید بود ؟110
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
وبگردی