نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده کدام زنان پسرزا هستند؟
زنان پسرزا ، رژیم غذایی تعیین جنسیت پسر
زنان پسرزا یا دخترزا! آیا این مسئله صحت دارد که سیستم بدنی و مراقبت های قبل از بارداری می تواند در تعیین جنسیت نقش داشته باشد؟ بدن کدام زنان شانس حاملگی جنین پسر را دارد یا برعکس.
بازدید : 19,289 نفر

زنان پسرزا چه برنامه غذایی دارند؟

تاثیر مواد غذایی در تعیین جنسیت بخشی از توصیه های طب مدرن و طب سنتی برای پسردار شدن یا دختردار شدن است . نظرات مختلفی در این زمینه وجود دارد اما یک نقطه اشتراک استفاده از رژیم تعیین جنسیت استفاده از تغذیه کامل در زنان پسرزا است.

توصیه های طب سنتی برای زنان پسرزا

یکی از متخصصان طب سنتی درباره تعیین جنسیت از منظر طب سنتی اظهار داشت:جنسیت جنین بسته به نوع لقاح و ترکیب گامت جنسی x زن با گامت جنسی x یا y مرد شامل دو نوع xx (دختر) و xy (پسر) است.مطالعات نشان داده است زنانی که تغذیه کامل تری داشتند, امکان پسردار شدن در آنها بیشتر است. به گفته وی برای تعیین جنسیت باید شرایطی فراهم شود که بتوان نوع لقاح را تحت تأثیر قرار داد. یکی از عوامل مهمی که در این زمینه می تواند نقش مؤثری داشته باشد, نوع تغذیه مادر است.

زنان پسرزا

رژیم غذایی تعیین جنسیت و زنان پسرزا

 رژیم غذایی و خوراکی های برای حاملگی زنان پسرزا

عضو کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود:رژیم غذایی موجب تغییر یونی محیط درونی و محیط رحم و تغییر تمایل غشای "اووال" به اسپرم با محتوای جنسی خاص می شود. طبق مطالعات صورت گرفته نقش تغذیه در تعیین جنسیت جنین 75 تا 80 درصد به اثبات رسیده است. این مطالعات نشان داده است زنانی که تغذیه کامل تری داشتند, امکان پسردار شدن در آنها بیشتر است. طبق این یافته ها زنانی که قصد بارداری دارند باید حداقل از دو ماه قبل رژیم غذایی را شروع کنند. در این روش از طب سنتی قدیم و روش های علمی جدید استفاده می شود. بر اساس طب قدیم خوردن بعضی غذاها مانند کاهو، توت فرنگی، خرما، هل، زعفران و... در هنگام باردار شدن منجر به پسردار شدن و مصرف ماست ترش و تخم مرغ به دختردار شدن منجر می شود. عضو کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی جهرم عنوان کرد:در این میان تغذیه نقش مؤثری دارد، زیرا مواد غذایی ارتباط مستقیمی با Ph رحم دارند. مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم Ph رحم را کاهش و احتمال تولد نوزاد دختر را افزایش می دهند و مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم با افزایش Ph رحم نقش مؤثری در تولد نوزاد پسر دارند. روش استفاده از رژیم غذایی استاندارد خاصی ندارد و تا حد زیادی به مواد غذایی موجود در هر کشور بستگی دارد اما هدف همه یکسان بوده و تغییر تعادل بین یونهای سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم مدنظر است.

زنان پسرزا ، رژیم غذایی زنان پسرزا

کدام زنان پسرزا هستند؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 61
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف