نمناک اخباردانشگاه 600 کد رشته دانشگاه آزاد حذف شد
دانشگاه آزاد ، حذف کد رشته های دانشگاه آزاد
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از حذف 600 کدرشته دانشگاه آزاد خبر داد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1396

حذف 600 کدرشته دانشگاه آزاد

سیدضیاء هاشمی در رابطه با بررسی کیفیت رشته محل های دانشگاه آزاد در وزارت علوم گفت:بررسی های وزارت علوم درخصوص کدرشته های دانشگاه آزاد به اتمام رسید و نتایج آن مشخص شده که منجر به اعلام نتیجه های دانشگاه آزاد شده است.

وی ادامه داد:براساس این بررسی ها، تعدادی از کدرشته های دانشگاه آزاد حذف شدند، تعدادی از آن کدرشته ها به صورت مشروط پذیرفته شده و تعدادی نیز مورد تایید وزارت علوم قرار گرفتند. نکته مهم این است که این موضوع با توافق مسئولان دانشگاه آزاد بوده و آنها این موضوع را پذیرفته اند.

هاشمی

سرپرست وزارت علوم در پاسخ به این سوال که چه تعداد از کدرشته های دانشگاه آزاد توسط وزارت علوم مورد تایید قرار نگرفته و حذف شده است؟ اظهار داشت:حدود 600 کدرشته حذف شده است که همه اینها براساس گفت وگوهای سازنده و مبتنی بر تفاهم انجام شده است.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا تغییراتی در سطوح عالی مدیریتی وزارت علوم و دانشگاه ها در این مدت خواهیم داشت؟ تصریح کرد:تعدادی از روسای دانشگاه ها که مدت احکام شان به پایان رسیده است، در رابطه با تمدید مسئولیت و ابقایشان اقداماتی انجام شده و برای دانشگاه هایی که قرار است؛ روسای آنها تغییر کند و رئیس جدید انتخاب شود، موضوع در دست بررسی است.

وی افزود:با این وجود، تا این لحظه مورد خاصی برای تغییر وجود ندارد.

600 کد رشته دانشگاه آزاد حذف شد

600 کد رشته دانشگاه آزاد حذف شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایلنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف