نمناک سرگرمیاتومبیل کراس اوور کم مصرف ترین خودروی جهان + تصاویر
کراس اوور ، عکس کراس اوور
خودروی کراس اوور و هیبریدی کیا نیرو که عرض آمریکا را طی کرده است به عنوان کم مصرف ترین خودروی جهان در کتاب گینس ثبت شد.

کراس اوور کم مصرف ترین خودروی جهان در گینس

کراس اوورها بر بخشی از بازار خودرو که در اختیار شاسی بلندها بوده، چیره شده و به خودروی همه کاره بسیاری از خانواده های آمریکایی تبدیل شده است.این خودرو که در ادامه تصاویری از آن مشاهده می کنید کم مصرف ترین خودروی جهان نام گرفته است.

براساس اعلام کیا موتور نام دو راننده آمریکایی به نام های وین گردز و رابرت وینگر به دلیل طی مسافت 5 هزار و 979 کیلومتر از لس آنجلس تا نیویورک سیتی با 6/ 183 لیتر بنزین، در کتاب گینس ثبت شد. براساس اعلام کیا موتور، این خودرو به ازای هر لیتر بنزین مسافت 56/ 32 کیلومتر طی کرده است که با یک حساب و کتاب مشخص می شود که هر 100 کیلومتر را توانسته است با حدود 3 لیتر بنزین طی کند!

کراس اوور

اورث هدریک، معاون برنامه ریزی تولید کیا موتور می گوید:«ما به شدت از رکوردشکنی نیرو خوشحال هستیم. ما قصد داشتیم خودرویی بسازیم که در دنیای واقعی مفید باشد، طراحی خوبی داشته باشد و بهره وری سوخت مناسبی داشته باشد و ثبت شدن در کتاب گینس نشان می دهد به این هدف خود رسیده ایم.»

کراس اوور

کراس اوور کم مصرف ترین خودروی جهان + تصاویر

کراس اوور کم مصرف ترین خودروی جهان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف