نمناک سرگرمیدیدنی ها کرم استخوان خوار یا زامبی در دریای مدیترانه + تصاویر
کرم ، کرم استخوانخوار
اّکسداکس نام گونه ای از کرم ها است که معنی استخوان خوار را دارند که سابقا در اقیانوس اطلس و آرام یافت می شد ولی به تازگی در دریای مدیترانه هم یافت شده است.
بازدید : 2,337 نفر

کرم های استخوان خوار در دریای مدیترانه

به تازگی براساس تحقیقات دانشمندان و به دنبال کشفیاتشان از وجود گونه ای از کرم های استخوان خوار در دریای مدیترانه خبر دادند.

سالهاست که دانشمندان در مورد گونه ای به نام کرم زامبی اطلاع یافته اند که این زامبی ها از استخوان ها تغذیه می کنند.اما همیشه تصور می شد این زامبی ها در اعماق سرد اقیانوس ها یافت می شوند در حالی که در تحقیقات جدید مشخص شد این کرم های استخوان خوار در آب ها گرم دریای مدیترانه هم یافت می شوند.

کرم استخوانخوار


«اّکسداکس» نام این گونه کرم است که معنی استخوان خوار را دارد. از این گونه کرم تنها 6 نوع یافت شده که البته خوش سلیقه هم هستند چرا که تنها از استخوان های تازه تغذیه می کنند.

کرم استخوانخوار


این کرم سابقا در اقیانوس اطلس و آرام یافت می شد ولی به تازگی در دریای مدیترانه هم یافت شده است. البته این زامبی ها در دمای گرم زودتر از بین می روند.

کرم استخوان خوار یا زامبی در دریای مدیترانه + تصاویر

کرم استخوان خوار یا زامبی در دریای مدیترانه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف