نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت کرم روده 189 سانتی در دهان مرد میانسال! + عکس
کرم روده ، بلندترین کرم روده
کرم روده که با نام علمی کرم کدوی تنیاسلیوم شناخته می شود در طول 2 ماه دردی که بیمار داشته به سرعت رشد کرده بود . کرم خارج شده از بدن بیمار از نوع کرم کدوی خوک و انسان بود.

خارج شدن کرم روده 189 سانتی متری از بدن مرد 48 ساله

مردی که به مدت دو ماه از دردهای شکمی رنج می برد از رشد وحشتناک کرم غول پیکر روده در بدنش باخبر شد. بیماری که نام است منتشر نشده است با دردهای طاقت فرسا بعد از دو ماه بلاخره مجبور شود تا به پزشک مراجعه کنند. 

بعد از آزمایشات و بررسی هایی دقیق پزشک متخصص علت درد ها را وجود کرمی بزرگ در داخل روده مرد 48 ساله اعلام کرد .بر اساس گزارش خبرگزاری سایه جن را در اقدامی خواص توان است این که نمودند را از دهان بیمار بیرون بکشد. در آزمایشات اولیه مشخص شد که که در قسمتی از روده بزرگ قرار گرفته است اما پس از آزمایشات دقیق تر تیم پزشکی متوجه شد که اینکه داخل روده کوچک بیمار است.

کرم روده

عکس کرم روده 189 سانتی متری خارج شده از دهان مرد هندی

پس از یک ساعت عمل جراحی حساس تیم جراحی توانستند کرم تنیا سولیوم را از دهان مرد خارج کنند.

تنیا سولیوم یا کرم کدوی روده خوک و انسان چیست؟

 کرم کدوی خوک و انسان یا تنیاسلیوم گونه ای از کرمهای پهن ، رده نواریان است. نواریان اکثرا دراز و دارای بدنی پهن هستند که از تعداد زیادی قطعات یا بندهای کوتاه تشکیل گردیده اند.

این کرمها از کوتیکول پوشیده شده اند. دارای مجاری وازنشی یا دفعی هستند و یک حلقه عصبی با سه جفت طنابهای عصبی دارند.  این کرمها نر و ماده هستند و در هر قطعه بدن آنها هر دو دستگاه تناسلی نر و دستگاه تناسلی ماده وجود دارد. 

کرم روده 189 سانتی در دهان مرد میانسال! + عکس

کرم روده 189 سانتی در دهان مرد میانسال! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف