کرم قلابدار در پای پسر جوان
پسری با دوستانش به دریا رفت و مانند خیلی از انسان ها بدن خود را زیر خاک ساحل دفن کرد و بیرون آمد ولی بعد از یک روز اتفاقی عجیب و دردناک برایش افتاد.

 عاقبت دردناک پسر جوانی که در زیر خاک کنار ساحل دفن شد!!

 این روزها شاید به شدت مشاهده نمایید که دوستان یا افراد دیگری که شما با آنها در ارتباط هستید،پس از رفتن به ساحل،گاها برای ثبت تصاویر و یا آرامش یافتن توسط افرادی که با آنها به ساحل رفته اند در زیر خاک بطوریکه گردن آنها فقط بیرون از خاک است دفن می شوند.

اما این اتفاق همیشه خوشایند نیست و گاها می تواند فرد دفن شده را دچار برخی بیمارها نماید که حتی تصور آنرا نیز نمی توان کرد.برای مثال پسر جوانی که توسط دوستناش در زیر خاک ساحل دفن شده بود،اتفاقی بسیار دردناک برای او افتاد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پسر جوانی به نام "کلی مولولن دوماس" پس از آنکه با دوستانش کنار ساحل رفت،تصمیم گرفت تا توسط دوستان در زیر خاک ساحل ، بطوری دفن شود که گردن و سر او بیرون از خاک باشد.پس از مدت زمانی کوتاه او توسط دوستانش به بیرون از خاک آمد. 

کرم قلابدار در پا

کلی مولولن دوماس به همراه مادرش

نفوذ کرم قلاب دار به پای پسر جوان

اما پس از آنکه توسط دوستانش بیرون آمد،او میزانی خارش را بر روی پای سمت راستش احساس کرد که طولی نکشید این جای خارش تبدیل به مکانی برای زندگی کرم قلابدار شد!!

کلی پس از اینکه این میزان خارش را تجربه کرد،نهایت یک روز پس ازز بیدار شدن مشاهده کرد که بر روی پایش چیزی همانند کپک ظاهر شده است و بنابراین تصمیم گرفت تا به دکتر مراجعه کند و علت آنرا جویا شود.کلی به دکتر مراجعه کرد و دکتر پس از معاینه پای وی،تاکید کرد که پای او تبدیل به مکانی برای رشد کرم قلابدار شده است و این کرم عفونت بسیار زیادی را بر روی پای کلی ایجاد نموده بود.

دفن شدن در ساحل

کرمی که به پای پسر جوان نفوذ کرد

به گفته کلی این میزان عفونت بقدری زیاد بود که او حتی نمی توانست باندهایی که باید برای پانسمان پایش استفاده می کرد،را باز کند.این اتفاق بسیار بدی است و انسان در نگاه اول،به این فکر خواهد کرد که توسط موجودی در حال خورده شدن می باشد.

 نفوذ کرم به بدن

عفونت پای پسر جوان بخاطر وجود کرم در پایش

اینک کلی باید به گفته و تجویز پزشک،روزانه حمام کند تا از پیشرفت این عفونت در بدنش جلوگیری شود و هر 3 روز یکبار باید باندها را از پایش جدا کند.

اتفاق دردناک برای پسری که در شن ساحل دفن شد! + عکس

3.928
این مطلب مفید بود ؟226
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب :
وبگردی