دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون دورهمی کرم ها داخل مغز مرد چینی! + عکس
کرم مغز ، سرگرمی نمناک
مرد روستایی به دلیل حالت تهوع شدید به بیمارستان مراجعه کرد ، مشکل در بررسی های اولیه پزشک مشکوک به تومور بود اما علت اصلی زندگی کردن بیش از 30 تخم کرم زنده داخل مغز بیمار بود.
بازدید : 1,148 نفر

بیرون کشیدن بیش از 30 تخم کرم از مغز مرد چینی

مردی که به حالت تهوع شدید دچار بود برای درمان مشکلش به بیمارستان مراجعه کرد با نتیجه ی با معاینات و بررسی های پزشک برای تشخیص علت بیماری اش شوکه شد.؛ عسکبرداری ها نشان می داد که مغز او از تخم های کرم احاطه شده است.
Man complains of nausea at hospital – turns out to have 30 TAPEWORM EGGS in his brain
کرم مغز

جراحی مغز مرد چینی برای تخلیه تخم کرم های زنده 

احاطه شدن مغز مرد چینی با تخم کرم

مرد روستایی چینی داخل مغزش بیش از 30 تخم کرم نواری و لاورا داشت که با جراحی تخلیه شدند. "وو مینگ شنگ" 46 ساله به طور ناگهانی و در عرض چند روز سلامت عمومی خود را از دست داد چرا که به دلیل حالت تهوع شدید و ضعف بالا وضعیت خوبی نداشت برای همین بعد از گذشت چند روز برای درمان به بیمارستان مراجعه کرد .
پزشک متخصص بیمارستان گویژو ی چین با مشاهده هیدروسفالی خفیف در او حدس زد که احتمالا توموری در مغز رشد کرده باشد اما این تغییر وضعیت ناشی از تومور نبود بلکه تخم موجودات زنده مغز بیمار را احاطه کرده بودند. 
یانگ مینگ، جراح مغز و اعصاب گفت:"پس از باز کردن جمجمه، ما بافت عصبی مغز بیمار را که در تخم مرغ و لاروها احاطه شده بود مشاهده کردیم، بعد از بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که بیمار دچار نوعی مشکل انگلی بوده که چنین اتفاقی در عضو حساس و مهم بدنش رخ داده." 
کرم مغز
کرم مغز

عکس تخم کرم های نواری و لاورا زنده که از مغز بیمار چینی خارج شد

دورهمی کرم ها داخل مغز مرد چینی! + عکس

دورهمی کرم ها داخل مغز مرد چینی! + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف