نمناک اخبارگوناگون کشف کارگر ناپدید شده از شکم کروکودیل 6 متری + تصاویر
کروکودیل ، خورده شدن انسان توسط کروکودیل
اهالی در جستجوی کارگرد جوان ناپدید شده به رودخانه رسیدند و با صحنه ای وحشتناک روبرو شدند ، با اقدام پلیس اعضای بدن مرد نگون بخت از داخل معده کروکودیل 6 متری خارج شد.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396

کشف اعضای بدن کارگر مرد جوان از داخل شکم کروکودیل 6 متری

حادثه ای تلخ در یکی از مناطق اندونزی جان مرد جوان را گرفت ، او که برای ساعاتی ناپدید شده بود از قرار معلوم مورد حمله یک کروکودیل 6 متری قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
جستجو ها برای پیدا کردن "اندی آسو ارنگ" 36 ساله کارگر ساختمانی در شهر بورنو اندونزی به شکم کروکودیل غول پیکری ختم شد .
به گزارش رسانه های محلی جسد به شدت زخمی مرد جوان شناور روی آب رودخانه کشف شد ، جسدی که بخش از بدن او توسط حیوان وحشی کنده شده بود . نیروهای پلیس با گزارش این حادثه فورا به محل اعزام شده و موفق شدند تا کرکودیل غول پیکری را که نزدیک جسد حرکت می کرد تا با شلیک گلوله از پای درآورند. بعد از بیرون کشیدن کرکودیل از آب شکم او را باز کردند و یکی از پاها و دستان جدا شده از جسد مرد جوان را از شکم حیوان کشف کردند.

تصاویر مربوط به لحظات بعد از کشف جسد نیمه خورده مرد از رودخانه و بیرون کشیدن کرکودیل برای خارج کردن اعضای بدن او از شکم حیوان

کروکودیل
کروکودیل

کشف کارگر ناپدید شده از شکم کروکودیل 6 متری + تصاویر

منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف