نمناک اخبارحوادث کرکس بزرگ تهران در دام پلیس / از رابطه نامشروع با زنان تا قمه کشی
کرکس بزرگ ، شرارت
تجاوز به دختران جوان، عربده کشی، تخریب خودرو دولتی، ایجاد رعب و وحشت، قمه کشی اتهامات پسر شرور تهران بود که با اقدامات ماموران امنیت تهران بزرگ دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1392

چند روز گذشته دادسرای ناحیه 14 دستور دستگیری یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران را به اتهام تخریب، تجاوز به دختران جوان، عربده کشی، فحاشی، تهدید، برهم زدن نظم عمومی، تخریب خودروی اداره برق، تخریب خودروها مردم، تخریب ساختمان مسکونی، ایجاد رعب و وحشت، قمه کشی، نزاع دست جمعی، ضرب و جرح عمدی مردم و ایجاد رابطه نامشروع با چندین زن و هشت ماه فرار از چنگال قانون، صادر کرد.
 

شرور بزرگ تهران


ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در این خصوص فعالیت خود را آغاز کرده و با بهره گیری منابع اطلاعاتی خود و به کارگیری شگردهای خاص موفق به ردیابی متهم در یک قهوه خانه در حوالی اتوبان خاوران شدند.
در ساعات پایانی شب گذشته چندین اکیپ عملیاتی به محل اعزام و با بستن تمامی راه های فرار به قهوه خانه یورش برده و متهم نیز که در حال استعمال قلیان بود با مقاومت در برابر ماموران و همچنین جوسازی و تحریک سایر همدستانش علیه ماموران امنیت قصد فرار از معرکه را داشت که عوامل انتظامی این اجازه را به او نداده و قبل از هر اقدامی وی را به همراه دوستانش دستگیر و در نهایت با شلیک یک تیر هوایی و آرام کردن جو قهوه خانه متهمان را به پایگاه انتقال دادند.

سرهنگ علیرضا محرابی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود:متهمان در حال حاضر در بازداشت به سر می برند.

کرکس بزرگ تهران در دام پلیس / از رابطه نامشروع با زنان تا قمه کشی

کرکس بزرگ تهران در دام پلیس / از رابطه نامشروع با زنان تا قمه کشی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 249
برگرفته از جام جم آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 222 27
نظر کاربران
وحید

وحید

کسی که ۴ بار زنای غیرمحصنه داشته باشد حکمش اعدام است. کسی که باعث رعب و وحشت بشود به نام محاربه، مجازاتش اعدام است ولی کاش سلب تابعیت از تبهکاران میشد اعدام پیشکش.

پاسخ دادن 13 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف