نمناک ورزشفوتبال کریستیانو رونالدو به رکورد لیونل مسی رسید
رونالدو ، کریستیانو رونالدو
در تعداد گل های زده در تمام رقابت های باشگاهی اروپا رائول و مسی نفرات برتر بودند و کریس رونالدو با یک گل کمتر در رده دوم قرار داشت که توانست این تفاوت را جبران کند و با رائول و مسی در یک رده قرار بگیرد.

رقابت لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بازیکنان پرافتخار و مطرح حال حاضر فوتبال جهان و لالیگا همچنان ادامه دارد و به تازگی کریس رونالدو به دنبال عبور از رکورد لیونل مسی در لیگ قهرمانان اروپا می باشد.

رقابت تنگاتنگی که در تعداد گل های زده در تمام رقابت های باشگاهی اروپا بین مسی و رائول 74 گله با رونالدو ی 73 گله وجود داشت با گل رونالدو به شالکه به نفع رونالدو به پایان رسید و در حال حاضر هر سه این بازیکنان 74 گله هستند.

تعداد گل های رونالدو با مسی و رائول برابر شد

 

کریستیانو رونالدو اگر در بازی مقابل شالکه حداقل یک گل می زد، می توانست با رکورد گلزنی مسی و رائول در تمام رقابت های باشگاهی اروپا (لیگ اروپا، سوپرجام اروپا و لیگ قهرمانان) برابری کند. در واقع چنین نیز شد و رونالدو با تک گلی که در دقیقه 34 وارد دروازه شالکه کرد، تعداد گل های خود در تمام رقابت های باشگاهی اروپا را به 76 رساند. مسی و رائول نیز در همه رقابت های باشگاهی در اروپا، 76 گل به ثمر رسانده اند.

البته مسی در لیگ قهرمانان تاکنون با 76 گل زده همچنان رکورددار است و از این حیث با رونالدوی 74 گله، دو گل اختلاف دارد.

در حال حاضر رکورد گلزنی لیگ قهرمانان در اختیار مسی و رائول قرار دارد و کریس رونالدو با 73 گل زده دوم است. مسی در حالی به این آمار گلزنی دست یافته که تنها 27 سال و 4 ماه و 10 روز دارد. از این لحاظ او برتری آشکاری بر رائول و رونالدو دارد.

کریستیانو رونالدو به رکورد لیونل مسی رسید

کریستیانو رونالدو به رکورد لیونل مسی رسید
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 301
برگرفته از بهارنیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 245 56
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف