نمناک اخبارورزشی حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس و واکنش بوفون
کریستیانو رونالدو ، باشگاه یوونتوس
جان لوئیجی بوفون سنگربان سابق یوونتوس دوست دارد که کریستیانو رونالدو به باشگاه یوونتوس بپیوندد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1397

واکنش بوفون به احتمال ملحق شدن کریستیانو رونالدو به یوونتوس

در روزهای جدید خبرهای زیادی درخصوص موافقت کریستیانو رونالدو با باشگاه یوونتوس به گوش رسیده است و به نظر می رسد که همه چیز آماده این جابجایی بزرگ است.

جان لوئیجی بوفون که فصل بعد در پاری سن ژرمن بازی خواهد کرد از کسانی است که دوست دارد رونالدو پیراهن یووه را بر تن کند.

کریستیانو رونالدو

عکس العمل بوفون به حضور رونالدو در یوونتوس

او در گفت وگویی که با اسکای اسپورت داشت، گفت :هیچوقت از ملحق شدن رونالدو به یوونتوس حیرت نخواهم کرد. او بازیکنی است که یووه به آن نیاز دارد. حضور این بازیکن در یوونتوس قدرت این باشگاه و بلند پروازی سرپرست آن را نشان می دهد.

بوفون با شوخی، گفت :وصل شدن رونالدو به یوونتوس من را مضطرب نمی کند، بلکه آنچه که سبب ناراحتی من می شود گل فصل قبل او و دو گل فینال 2017 است.

گزارش ها از قرارداد سه ساله رونالدو با یوونتوس به ارزش 100 میلیون یورو و حقوق سالانه 30 میلیون یورو خبر می دهد. این در حالی است که هنوز باشگاه رئال مادرید و یوونتوس به صورت قانونی چنین خبری را قبول نکرده است.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در آستانه انتقال به یوونتوس  

رونالدو در یوونتوس در چه پستی به میدان خواهد رفت؟

از همان ابتدا این سوال برای هواداران بانوی پیر ایجاد شد که رونالدو قرار است در چه پستی برای یوونتوس ایفای نقش کند و خرید این بازیکن چقدر برابر ماکسی آلگری ضرورت دارد.

ممکن است آلگری از سیستم 2-4-4 استفاده کند. ستاره پرتغالی کمتر در رئال مادرید تجربه حضور در چنین پستی را در کارنامه داشته اما ممکن است ماکسی آلگری در یوونتوس از او در کنار ایگواین یا مانزوکیچ به عنوان یکی از 2 مهاجم خود در خط حمله استفاده کرده تا پائولو دیبالا خلاق با قدرت ارسال پاس خود پشت سر این 2 مهاجم گلزن، خط حمله بیانکونری را بی رقیب سازد.

کریستیانو رونالدو

 پست کریستیانو رونالدو در یوونتوس

اما احتمال دیگر استفاده از سیستم 3-3-4 است که در این صورت رونالدو به عنوان بال چپ و همانند بسیاری از روزها در ترکیب رئال مادرید می تواند در یوونتوس نیز به میدان برود که در این موقعیت دیبالا به عنوان بال راست و ایگواین یا مانزوکیچ به عنوان مهاجم نوک به میدان خواهد رفت.

اما اگر سرمربی ایتالیایی بیانکونری تصمیم به استفاده از روش 1-3-2-4 بگیرد، آنگاه کریستیانو رونالدو به عنوان مهاجم نوک به میدان رفته، ایگواین نیمکت نشین می شود و پشست سر ستاره پرتغالی از دیبالا، داگلاس کاستا و ماریو مانزوکیچ استفاده خواهد شد

واکنش بوفون به حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس

حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس و واکنش بوفون
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا/ فرتاک ورزشی/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
امیرحسین

امیرحسین

رونالدو همه هوادارانش را ناراحت کرد

پاسخ دادن 3 1
نیما

نیما

رونالدو چی کار کردی با دل ما

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف