نمناک اخبارورزشی پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به یک زن با مدارک جدید
کریستیانو رونالدو ، تجاوز کریستیانو رونالدو
طبق گزارشات صورت گرفته اسناد جدیدی در مورد پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به زن آمریکایی ارائه شده است.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396

پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو

یک زن ادعا کرده است که کریستیانو رونالدو به وی تجاوز کرده است. در گزارشی که اشپیگل کار کرد و توسط نزدیکان این بازیکن تکذیب شد، آمده بود که رونالدو با این زن آمریکایی ، برای حل و فصل قضیه مذاکره کرده است و سند آن هم وجود دارد.

به گزارش اشپیگل 4 روز قبل از بازی برگشت با بیلبائو، رونالدو، یک موضوع بسیار شخصی را حل و فصل می کرد. در 12 ژانویه 2010، در لاس وگاس، وکلای وی به همراه یک زن آمریکایی پشت میز نشسته بودند. کسی که ادعا می کرد ستاره رئال مادرید به وی تجاوز کرده است. هدف آن نشست حل کردن موضوع بدون رفتن به دادگاه بود.

جلسه با خانم سوزان ک (نام مستعار) و وکلیش با حضور کارلوس اوزاریو ده کاسترو، وکیل رونالدو برگزار شد، کسی که در کل این داستان به این بازیکن مشاوره می داده است. او از طریق پیامک جزئیات جلسه را به این بازیکن گزارش می داده است.

 

کریستیانو رونالدو

پرونده تجاوز رونالدو به زن آمریکایی

 

وی در پیامکش نوشته است:

فرد میانجی می گوید که این دختر غرق در اشک است و فکر می کند که تو اهمیتی به این پرونده نمی دهی و یک جای دیگر هستی . هنوز بحث پول مطرح نشده است اما مطرح خواهد شد. 

رونالدو پاسخ می دهد:

اوکی.

اشپیگل حالا می گوید پس از تکذیب نزدیکان رونالدو، شواهد دیگری برای اثبات این قضیه دارد. در این اسناد رونالدو با اسم جعلی "topher" در پرونده حضور دارد. یک نامه محرمانه و توافقی نوشته شده است که هیچ شکی نیست نویسنده ش رونالدو بوده است.

 

کریستیانو رونالدو

اسناد جدید پرونده تجاوز رونالدو

 

همچنین پیامک های رونالدو و وکیلش در سال 2010 وجود دارد که نشان از آگاه بودن او از جزئیات توافق دارد.

47 دقیقه پس از اولین پیامک، رونالدو یک پیامک دیگر از لاس وگاس دریافت می کند. این بار رقم توافقی است. 950 هزار دلار. رونالدو جواب می دهد:"اینقدر؟"

وکیلش می نویسد:" این رقم اولیه آنها است و ما بیشتر از 660 هزار دلار قبول نمی کنیم."

رونالدو جواب می دهد:فکر نمی کنی زیاد است؟"

وکیلش می گوید:" آره. فکر می کنم زیاد است و در تلاش برای کاهش آن هستم."

رونالدو جواب می دهد:" باید کمتر باشد."

وکیلش جواب می دهد:" اوکی."

موکلین رونالدو می گویند خانم سوزان ک هیچگاه در جمع این صحبت ها را تایید نکرده است پس ادعای اشپیگل ساختگی است. این توافق خارج از دادگاه و خصوصی بوده است و خانم سوزان ک نمی تواند عملا به خاطر این توافق در برابر عموم در مورد آن صحبت کند.

اشپیگل می گوید رقم نهایی توافق شده 260 هزار یورو بوده است. وکیل رونالدو در مونیخ یعنی آقای کریلی، هفته پیش گفته بود که ادعای اشپیگل را به سختی دنبال خواهد کرد.

اشپیگل قبلا در مورد ملاقات رونالدو با خانم سوزان ک نوشته بود. رونالدو اما می گوید رابطه آنها توافقی بوده است. روزنامه آلمانی می گوید این زن در نامه ای به رونالدو گفته است که بعد از شنیدن جواب نه، رونالدو با وی چه برخوردی داشته است. همچنین این روزنامه می نویسد او روز بعد از این اتفاق به بیمارستان مراجعه کرده و آزمایش تجاوز مثبت بوده است. بعد از آن پزشک وی را معاینه کرده و اثر کبودی در بدن این زن آمریکایی وجود داشته است. پس از آن به وی دو آنتی بیوتیک داده شده است و به مرکز مشاوره روانی فرستاده شده است که مخصوص قربانیان تجاوز است.

 

کریستیانو رونالدو

نمای هتلی که اشپیگل ادعا می کند تجاوز در آن اتفاق افتاده است

 

در ادامه این روزنامه می گوید دلیل نرفتن رونالدو به دادگاه این بوده است که معمولا چنین اتفاق هایی توسط ستاره های مشهور بیرون از دادگاه حل می شود و با پرداخت پول مانع از عمومی شدن قضیه می شوند. همچنین با توافق، هیچ دادگاهی تشکیل نمی شود و هیچ قاضی از آن نمی تواند صحبت کند. همه چیز در تاریکی باقی خواهد ماند.

در صحبت این خانم و وکلای رونالدو، وی از نگرانی خود مبنی بر احتمال آسیب دادن از طرف رونالدو صحبت می کند. در آخر با 375 هزار دلار قضیه فیصله پیدا می کند. اشپیگل نحوه پرداخت را هم از طریق جزایر بریتیش ویرجین می داند که یکی از مناطقی است که ثروتمندان برای دور زدن مالیات از آن استفاده می کنند.

پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به یک زن با مدارک جدید

پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به یک زن با مدارک جدید
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 48
برگرفته از طرفداری/ی
این مطلب مفید بود ؟ 22 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف