نمناک ورزشفوتبال گفته های کریستیانو رونالدو در مورد دوران سخت کودکی اش
کریستیانو رونالدو ، دوران کودکی رونالدو
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید شرایط دشوار کودکی خود در نامه ای نوشت و به توصیف دوران سخت زندگی اش پرداخت.

نامه احساسی کریستیانو رونالدو در مورد دوران دشوار کودکی اش

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در نامه ای احساسی به توصیف شرایط دشوار خود در گذشته پرداخت. این ستاره 32 ساله که 4 بار لقب بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرده، پرده از روزهای دشوار خود در سنین نوجوانی برداشت.

رونالدو نوشت:"پدرم بود که من را تشویق کرد تا برای باشگاه آندرورینا بازی کنم زیرا در آنجا مشغول به کار بود و من می دانستم که این اتفاق مایه مباهات او خواهد بود؛ بنابراین این اتفاق رخ داد و من در آن مقطع احساس کسب یک پیروزی بزرگ را داشتم.

 

کریستیانو رونالدو

نامه احساسی کریس رونالدو درباره کودکی اش

این موضوع که ما در آن مقطع شرایط مالی خوبی نداشتیم حقیقت دارد زیرا زندگی در مادیرا آسان نبود و من مجبور بودم با کتانی هایی که از برادرم به من رسیده بود یا از بستگانم قرض گرفته بودم، بازی کنم. زمانی که شما در دوران کودکی به سر می برید، نگران مسائل مالی نیستید."

شاید برای بازیکنی که تقریبا همه عناوین را به دست آورده، حفظ تعهد به تلاش زیاد و روحیه پیروز شدن کار آسانی نباشد؛ اما اوضاع برای رونالدو همچنان اینگونه است.

رونالدو ادامه داد:"بعد از انجام 400 بازی با لباس کهکشانی ها پیروز شدن همچنان بزرگترین هدف من است.

 

کریستیانو رونالدو

نامه احساسی کریس رونالدو درباره کودکی اش

رفتن رونالدو به تیم اسپورتینگ:

از زمان تولدم این احساس همه زندگی من بوده؛ هرچند حالا احساسم وقتی که من برنده می شوم تغییر کرده است؛ زیرا در فصل جدیدی از زندگی ام هستم."

شاید اولین دستاورد مهم رونالدو زمانی بود که او در عین جوانی راهی تیم اصلی اسپورتینگ شد و آنجا بود که مشخص شد او استعداد ویژه ای دارد.

 

کریستیانو رونالدو

نامه احساسی کریس رونالدو درباره کودکی اش

CR7 در این خصوص گفت:"تنها 11 سال سن داشتم که به آکادمی اسپورتینگ مهاجرت کردم. گرچه آن زمان سخت ترین مقطع زندگیم بود؛ اما آن را خیلی خوب به خاطر دارم. تصور کنید پسر 7 ساله من باید 4 سال دیگر برای مهاجرت به لندن یا پاریس آماده باشد.

من همیشه رئال مادرید را تحسین می کردم و آماده چالشی جدید بودم. من می خواستم در این تیم همه عناوین را فتح کنم، همه رکوردها را از آن خود کنم و تبدیل به افسانه این باشگاه شوم."

گفته های کریستیانو رونالدو در مورد دوران سخت کودکی اش

گفته های کریستیانو رونالدو در مورد دوران سخت کودکی اش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف