کریسمس خانواده سلطنتی
کریسمس خانواده سلطنتی انگلستان چگونه می گذرد ؟ تزیین میز غذا و منوی ناهار و شام مخصوص روز عیدشان چیست ؟ نحوه دادن عیدی در روز کریسمس بین خانواده الیزابت دوم چطور برگزار می شود ؟

خانواده سلطنتی روز کریسمس چه می خورند؟

روز کریسمس از ابتدای صبح تا ساعات پایانی شب یک روز بخصوص برای تمام مردم کشورهایی است که تقویم آنها با سال میلادی تغییر می کند ، دکوراسیون و تزیین منزل ، چیدمان زیبای میز غذا ودر نهایت هدایایی که داخل جوراب های آویزان خوش رنگ کنار درخت کریسمس نصب می شوند.

برای بسیاری جالب است بدانند افراد مشهور در این روز و شب چطور جشن و شادی برگزاری می کنند ؛ در این بخش از سرگرمی نمناک به سراغ برنامه غذایی یکی از چهره های مشهور یعنی ملکه الیزابت دوم خواهیم رفت با ما همراه باشید.

This is what the royal family eat on Christmas Day

کریسمس خانواده سلطنتی

برنامه کریسمس خانواده سلطنتی انگلستان 

روز کریسمس در خانواده سلطنتی چه خبر است و چه می گذرد؟

خانواده سلطنتی بعد از خوردن صبحانه به کلیسا می روند و بعد از شنیدن و تماشای سخنرانی ملکه الیزابت برای خوردن نهار دور میز تزیین شده و مجللی که منوی مخصوصی دارد می نشینند .

کریسمس خانواده سلطنتی

خانواده سلطنتی بعد از صبحانه به کلیسا می روند

ناهار روز عید خانواده سلطنتی سالاد مخصوص میگو است . روی این میز کلوچه های تازه ، خوراک هویج و جوانه بروکسل که به سبک سنتی تهیه می شود نیز روی میز خودنمایی می کند.

کریسمس خانواده سلطنتی

سالاد میگو غذای مخصوص برای ناهار کریسمس خانواده سلطنتی

بعد از ناهار کمی استراحت کرده و نوبت به چای مخصوص عصر روز کریسمس می رسد ، زمانی که هدایای هریک از اعضای خانواده به او داده و باز می شود.

میز مخصوص شام کریسمس میز پرملاتی است ؛ 16 تا 20 مدل خوردنی از دسر تا غذای اصلی روی این میز زیبا تزیین شده چیده می شود که بوقلمون سرخ شده با تزیینات عالی اصلی ترین بخش ان است. دسر مخصوص این روز برای خانواده سلطنتی پودینگ کریسمس است.

کریسمس خانواده سلطنتی

تزیین مجلل میز شام کریسمس خانواده سلطنتی

کریسمس خانواده سلطنتی

بوقلمون غذای اصلی شام کریسمس خانواده سلطنتی انگلستان

کریسمس خانواده سلطنتی

پودینک مخصوص کریسمس برای میز شام روز عید خانواده سلطنتی

 گفتنی است تمامی این تجملات و ریخت و پاش ها از جیب مردم انگلستان هزینه می شود.

روز کریسمس در خانواده سلطنتی انگلستان چه می گذرد؟ + عکس

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : کریسمس
وبگردی