نمناک ورزشفوتبال موزه ای که کریس رونالدو را شگفت زده کرده + عکس
کریس رونالدو ، موزه موم مادرید
در پایتخت اسپانیا موزه موم مادرید وجود دارد که مجسمه کریس رونالدو یکی از چهره های نام آشنای این موزه محسوب می شود.
تاریخ انتشار : 23 دی 1395

کریس رونالدو در موزه موم مادرید اسپانیا

در مادرید پایتخت اسپانیا که بزرگترین شهر این کشور نیز محسوب می شود؛ موزه ای وجود دارد که مجسمه های بسیاری از شخصیت های مهم و بزرگ تاریخ معاصر جهان را به شکل موم در معرض نمایش گذاشته است.

کریس رونالدو

موزه موم مادرید اسپانیا

 


در میان این مجسمه های مومی شکل، چهره های آشنایی از ورزشکاران و هنرپیشگان هالیوودی نیز به چشم می خورد که جذابیت این موزه را دو چندان کرده است. به طور کلی می توان گفت موزه موم مادرید، یکی از بهترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری این کشور است.

 

کریس رونالدو

مجسمه های موزه موم مادرید


حضور ستاره پرتغالی در موزه موم مادرید

از جمله چهره های نام آشنای این موزه، کریستیانو رونالدو؛ پردرآمدترین فوتبالیست جهان است. این ستاره پرتغالی پس از دیدن مجسمه خود بهت زده شده و می گوید:«این برای من افتخار بزرگی است. تقریبا عین خودم است.» مجسمه رونالدو لباس تیم ملی پرتغال را بر تن دارد.

 

کریس رونالدو

مجمسه رونالدو در موزه موم مادرید


گفته می شود وی شدیدا به مجسمه مومی خود علاقه داشته و هر ماه یک آرایشگر را به موزه می آورد تا از صحیح بودن مدل موی مجسمه اطمینان حاصل پیدا کند.

 

کریس رونالدو

مجمسه رونالدو در موزه موم مادرید


شایان ذکر است؛ در قسمت فوقانی این موزه بازدیدکنندگان با وضعیت اروپا در قرون وسطی، زندان ها و شکنجه گاه های وابسته به حکومت های قرون وسطایی آشنا می شوند، که مشاهده آن صحنه های دلخراشی را برای مخاطبان به همراه می آورد.

موزه ای که کریس رونالدو را شگفت زده کرده + عکس

موزه ای که کریس رونالدو را شگفت زده کرده + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف