نمناک ورزشفوتبال رابطه خاص و شباهت کریم انصاری فرد به علی دایی
کریم انصاری فرد ، علی دایی
علی دایی بعد از تعریف های فراوان از جانشین اش یعنی کریم انصاری فرد , گفت که شباهت های زیادی با هم دارند.
بازدید : 1,985 نفر

تعریف و تمجید علی دایی از انصاری فرد

کریم انصاری فرد مهاجمی که می گفتند جای علی دایی را در تیم ملی می گیرد، پله های ترقی را خیلی خوب بالا می رفت. او حتی راهی فوتبال اروپا شد، او با تلاشی که کرد و حضورش در تیم پانیونیوس یونان توانست اعتمادها را جلب کند و اکنون هم شرایط خوبی دارد.

علی دایی که اولین ایرانی است که لباس بایرن مونیخ را به تن کرده است، در این کشور و خیلی از کشورهای آسیایی حکم مارادونا را دارد. سرمربی فعلی نفت تهران یک سفیر خیلی خوب برای فوتبال ایران است و باعث شده که این کشور وارد نقشه فوتبالی جهان شود. او غیر از بایرن مونیخ در تیم هایی چون هرتابرلین و آرمینیا بیله فلد نیز بازی کرد و رکورد 109 گل در 149 بازی ملی برای تیم ملی ایران را در کارنامه فوتبالی خود دارد. 

او علاوه بر این ها اولین مربی کریم انصاری فرد 26 ساله نیز بوده است که اکنون ستاره تیم پانیونیوس محسوب می شود و بازیهای خوبی را در لیگ یونان از خود نشان داده است.

 

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد و علی دایی

 علی دایی درباره شاگرد سابق خود گفت:من اولین بار کریم انصاری فرد را در 16 سالگی دیدم و او را به سایپا پیشنهاد دادم تا این بازیکن آینده دار را به خدمت بگیرد و از همان زمان دانستم که او به بازیکن بزرگی تبدیل خواهد شد و افتخارات زیادی کسب خواهد کرد. از همان ابتدا او نشان داد که شم بالای گلزنی دارد و می تواند با توپ حرکات خوبی انجام دهد. از همان ابتدا که او را دیده بودم به کارش ایمان داشتم و می دانستم که بهتر خواهد شد. وقتی از سایپا رفتم او به پیشرفت خود در این تیم ادامه داد و توانست نام خود را سر زبان ها بیندازد. پیشرفت کریم دائمی و خوب بود.

او درباره شباهت هایی که با انصاری فرد دارد گفت:ما شباهت های زیادی با هم داریم. هر دو از شهر اردبیل هستیم. هر دو شماره 10 به تن کردیم و با تلاش زیاد توانستیم به اروپا ترانسفر شویم. خوشحالم که جانشین خوبی بعد از من پیدا شد و توانست راهی که رفته بودم را ادامه دهد. متاسفانه من فرصت نداشتم تا بازیهای او را در یونان ببینم ولی اخبار بازیهای او را دنبال کردم و می دانم که توانسته است خودش را در تیم جا بیندازد و گل های خوبی به ثمر رسانده است. هم او و هم مسعود شجاعی بازیکنان خوبی هستند و قطعا به بالا رفتن کیفیت پانیونیوس کمک خواهند کرد.

 

کریم انصاری فرد

شباهت های کریم انصاری فرد با علی دایی

 مهاجم سابق تیم ملی ایران در پایان درباره آینده فوتبالی انصاری فرد گفت:کریم تنها 26 سال سن دارد. فرصت های زیادی در انتظار اوست که می تواند از آن ها استفاده و پیشرفت کند و بهتر شود. او در اوساسونا فرصت کافی برای بازی کردن را به دست نیاورد ولی این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد. خوشبختانه او توانست در پانیونیوس شرایط بازی کردن را به دست آورد. او بازیکن بزرگی برای تیم ملی ایران و تیم باشگاهی خود است.

رابطه خاص و شباهت کریم انصاری فرد به علی دایی

رابطه خاص و شباهت کریم انصاری فرد به علی دایی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف