نمناک ورزشفوتبال عذر خواهی مسلمان و علیپور از کریم باقری
کریم باقری ، درگیری دو بازیکن پرسپولیس
دو بازیکن پرسپولیس در حین تمرین با یکدیگر درگیری لفظی داشتند و به همین دلیل کریم باقری مربی پرسپولیس با آنها برخورد کرد.
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1396
بازدید : 1,142 نفر

برخورد کریم باقری با دو بازیکن پرسپولیس

محسن مسلمان و علی علیپور در تمرین روز گذشته با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و همین موضوع باعث شد که کریم باقری مربی پرسپولیس با این دو بازیکن برخورد کند. مسلمان و علیپور بعد از این درگیری از رفتارشان پشیمان شدند و با یکدیگر آشتی کردند. آنها در تمرین امروز هم به سراغ کریم باقری رفتند و بابت رفتار زشت خود معذرت خواهی کردند تا بار دیگر با اتحاد و دوستی آماده دو دیدار حساس مقابل لخویای قطر شوند.

برانکو در جریان مسئله رضاییان نشان داد که انضباط در تیمش مهمتر از مسائل فنی است. براین اساس مسلمان و علیپور با اطلاع از این موضوع خیلی سریع از باقری مربی تیم عذرخواهی کردند تا به سرنوشت رضاییان گرفتار نشوند.
 
 
 کریم باقری

درگیری دو بازیکن پرسپولیس در حین تمرین

 سرخپوشان پایتخت در یک بازی حساس باید روز سه شنبه دوم خرداد ماه به مصاف لخویای قطر بروند و بازیکنان این تیم می دانند که مسائل حاشیه ای بر روی عملکرد آنها تاثیر گذار است. براین اساس آنها قصد دارند به دور از مسائل حاشیه ای و در فضای دوستانه تمرین کنند تا آماده بازی با حریف قطری شوند.

عذر خواهی مسلمان و علیپور از کریم باقری

عذر خواهی مسلمان و علیپور از کریم باقری
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف