نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کری خوانی بازیگران پرسپولیس و استقلالی قبل از دربی 84
کری خوانی بازیگران ، دربی 84
در آستانه دربی بازار کری خوانی بازیگران پرسپولیسی و استقلالی هم داغ است, کری خوانی بازیگران را قبل از دربی ملاحظه کنید.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

کری خوانی بازیگران پرسپولیسی و استقلالی

کری خوانی بازیگران و هنرمندان ایرانی برای طرفداران آبی و قرمز های پایتخت را برایتان جمع آوری کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

در آستانه دربی 84 و بازی بین تیم های استقلال و پرسپولیس" هر کدام از هنرمندان نسبت به این بازی هوادارای خاص خود را دارند.

به همین مناسبت با چند تن از بازیگران سینما مصاحبه ای انجام دادیم که این کری خوانی به شرح زیر است:

کری خوانی بازیگران

کری خوانی بازیگران زن و مرد


پرسپولیس بازی را یک هیچ می برد


سپند امیرسلیمانی:به نظر من پرسپولیس یک هیچ می برد و از آنجایی که خودم پرسپولیسی هستم امیدوارم امروز این بازی را ببرد. امروز البته به ورزشگاه نمی روم و از دور بازی را می بینم.

از کودکی استقلالی هستم

دلاوری:من زیاد فوتبالی نیستم و به اهالی فوتبال جسارتی نمی کنم. اما به خاطر دوستانی که دارم و نوستالژی کودکی، از همان موقع استقلالی بودم و دوست دارم بازی امروز را استقلال ببرد.

استقلال می برد / آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

فریبا نادری:من کُری نمی خوانم اما آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است و مطمئنم استقلال این بازی را می برد. آنهایی که فکر می کنند پرسپولیس می برد را خدا به راه راست هدایت کند. من پیش بینی می کنم این بازی در استقلال با نتیجه دو بر یک می برد.

امیدوارم پرسپولیس با یک "دو هیچ" خوشگل بازی را ببرد

حمیدرضا پگاه:این جور بازی ها را نمی شود پیش بینی کرد اما از آنجایی که پرسپولیسی هستم دوست دارم پرسپولیس این بازی را ببرد. نتیجه دقیق را نمی توانم بگویم ولی دوست دارم پرسپولیس با یک "دو هیچ" خوشگل بازی را ببرد.

برایم فرقی ندارد کدام تیم ببرد


سعید داخ:من پیش بینی می کنم امسال دربی بسیار جذابی را پیش رو داریم. واقعیت امر برای من فرقی نمی کند که کدام تیم ببرد. از طرفی اکثر این دوستان رفقای ما هستند و تنها امیدوارم بازی خوبی را ببینیم.

قبلا استقلالی بودم/به خاطر همسرم پرسپولیسی شدم

لاله اسکندری:من قبلا زمان بازی زرینچه استقلالی بودم اما بعد از ازدواج به خاطر همسرم پرسپولیسی شدم و راستش را بخواهید به خاطر پیشرفت زیادی که پرسپولیس در این مدت داشته فکر می کنم دو هیچ ببرد.

کری خوانی بازیگران پرسپولیس و استقلالی قبل از دربی 84

کری خوانی بازیگران پرسپولیس و استقلالی قبل از دربی 84
: امتیاز : 3.4 تعداد رای : 19
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟
13 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف