نمناک ورزشفوتبال کری خوانی خطرناک مهدی طارمی جلوی چشمان رحمتی
مهدی طارمی ، مهدی رحمتی
مهدی طارمی در دربی 82 کری خوانی عجیب و جنجالی برای مهدی رحمتی با نشان دادن عدد 4 داشت که به خیر گذشت.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395

کری خوانی مهدی طارمی در دربی 82

دربی 82 با حاشیه هایی همراه بود مثل کری خوانی مهدی طارمی برای مهدی رحمتی که اگر در عکس به قیافه مهدی رحمتی دقت کنید متوجه میشوید که رحمتی متوانست واکنش شدیدی نشان دهد اما مثل اینکه بیخیال شد.

درحالی که اکثر اعضای کادرفنی، بازیکنان و مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پیش از برگزاری دربی ها به صورت تصنعی اعلام می کنند که دربی هم مانند سایر بازی های لیگ سه امتیاز دارد و رسانه ها بیش از حد این بازی را حساس می کنند اما این دیدار همچنان حاشیه های فروانی به دنبال دارد.

در این بین عکس جالبی خلاف ادعای اعضای کادرفنی، بازیکنان و مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را نشان می دهد.

در دربی 82 که با نتیجه 4 بر 2 به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید. پس از به ثمر رسیدن گل چهارم پرسپولیس، مهدی طارمی مهاجم این تیم کری عجیبی را با مهدی رحمتی خواند و عدد چهار را مقابل چشمان کاپیتان استقلال نشان داد. در آن شرایط بدی که تیم استقلال داشت اگر این کری خوانی مقابل چشمان یک بازیکن کم تجربه بود شاید شاهد درگیری بازیکنان دو تیم و کشیده شدن آن به سکوها بودیم. اتفاقی که در دربی نهم دی ماه سال 1379 افتاد و درگیری بین پرویز برومند و پایان رافت منجر به بهم خوردن جو بازی و ورزشگاه شد.مهدی رحمتی

کری خوانی طارمی برای رحمتی

کری خوانی خطرناک مهدی طارمی جلوی چشمان رحمتی

کری خوانی خطرناک مهدی طارمی جلوی چشمان رحمتی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف