نمناک سرگرمیدیدنی ها کسب مقام دوم جهانی برای این خطای دید عجیب + تصاویر
خطای دید ، خطای دید
آیا شما هم با دیدن این خطای دید فکرتان درگیر شد؟!خطای دیدی که تقریبا هر کسی که آن را دیده به فکر فرو برده بود در رقابت ها جهانی خطاها دید مقام دوم را کسب کرد.
بازدید : 2,481 نفر

خطای دید عجیبی که مقام کسب کرد

تا به حال نشده است که خطای دیدی را ببینیم و ذهنمان به چالش نکشیده باشد چراکه هر خطای دیدی حتی با نا چیز ترین نکته باز هم چالش برانگیز است. خطای دیدی که تقریبا هر کسی که آن را دیده بود به فکر فرو برده بود در رقابت ها جهانی خطاها دید مقام دوم را کسب کرد.

مهندسی که یک خطای دید جالب را با چند استوانه و آینه درست کرده بود پس از حل شدن آن در ویدیویی که توسط حل کننده آن در فضای مجازی منتشر شد مقام دوم جهانی را برای خود کسب کرد.

ما فقط می دانیم که آینه تصاویر اشیایی را که در آن می افتند را همان گونه نشان می دهد. اما این مهندس با کمی تغییر زاویه بین آینه و استوانه هایی که در جلوی آینه قرار می داد باعث می شد آینه استوانه هایی با اشکال هندسی دیگر نشان دهد. به عنوان مثال استوانه لوزی شکل جلوی آینه به صورت دایره ای در آینه دیده می شود.

سازنده این خطای دید کوکیچی سوگیهارا است که مقام دوم را در رقابت های جهانی خطاها دید کسب کرد. او نام خطای دید خود را استوانه های مبهم گذاشت.

خطای دید
خطای دید عجیب
خطای دید
خطای دید عجیب
خطای دید
خطای دید عجیب
خطای دید

کسب مقام دوم جهانی برای این خطای دید عجیب + تصاویر

کسب مقام دوم جهانی برای این خطای دید عجیب + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف