نمناک اخبارورزشی باشگاه استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز + عکس
استقلال ، باشگاه استقلال
باشگاه استقلال بابت طلب رودریگو توزی دچار مشکل شده و کمیته انضباطی فیفا در نامه ای به باشگاه استقلال گفته است:در صورتی که تا پایان وقت اداری فردا (پنجشنبه) مطالبات این بازیکن را پرداخت نکند،با کسر3 امتیاز جریمه خواهد شد.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395

باشگاه استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز

باشگاه استقلال بابت طلب 400 هزار دلاری رودریگو توزی دچار مشکل شده و این باشگاه تنها در صورتی می تواند از خطر کسر امتیاز فرار کند که تا پایان وقت اداری فردا (پنجشنبه) و با توجه به تعطیلی روز جمعه مطالبات این بازیکن را پرداخت کند.

کمیته انضباطی فیفا در نامه ای مشترک به رودریگو توزی و باشگاه استقلال آورده است با توجه به ماده 64 قضایی فیفا و بررسی حکم صادره علیه باشگاه استقلال به این باشگاه اطلاع می دهیم که هرچه زودتر مطالبات این بازیکن پرداخت شود.

نامه فیفا

با توجه به این ذهنیت (بدهی باشگاه استقلال به توزی) برای آخرین بار پیشنهاد می کنیم مبلغ بدهکاری این بازیکن پرداخت شود و رونوشت آن برای اثبات پرداخت به کمیته انضباطی فیفا ارسال شود.

الزامی است که باشگاه استقلال مبلغ را تا پایان وقت اداری 8 آوریل 2016 پرداخت و رونوشت آن را قبل از همان تاریخ ذکر شده ارسال کند. اگر این اتفاق رخ دهد این مورد به کمیته انضباطی فیفا ارسال نمی شود و پرونده بسته خواهد شد و در غیر این صورت اگر مبلغ بدهی پرداخت نشود (تا تاریخ ذکر شده) و رسید آن به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشود این نهاد در این باره تصمیم خواهد گرفت و تصمیم گیری برپایه معیارهای خودش خواهد بود. بنابراین این نامه باید هرچه زودتر به کمیته انضباطی وصول شود.

به گزارش فارس، باشگاه استقلال دراین مدت مبالغی را به بازیکنان خارجی پرداخت کرد و اکنون باید طلب رودریگو توزی را که 400 هزار دلار است به این بازیکن پرداخت کند تا سه امتیاز از این باشگاه کسر نشود.

باشگاه استقلال در آستانه کسر 3 امتیاز + عکس

برگرفته از فارس نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف