نمناک اخبارجامعه اعلام اسامی واجدان شرایط کسر خدمت جدید سربازی
کسر خدمت جدید ، شرایط جدید کسر خدمت سربازی
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از زمان اعلام اسامی 20 هزار واجد شرایط کسر خدمت جدید سربازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1396

زمان اعلام اسامی 20 هزار واجد شرایط کسر خدمت های جدید سربازی 

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد که طی یکی دو هفته آینده نتایج افراد واجد صلاحیت برای بهره مندی از کسرخدمت های ایثارگری، آزادگی و رزمندگی اعلام خواهد شد.
سردار ابراهیم کریمی درباره آخرین وضعیت افراد ثبت نام کننده در طرح کسرخدمت های ناشی از ایثارگری، جانبازی و رزمندگی و اعلام زمان اسامی 20 هزارنفر واجد شرایط اظهارکرد:برابر آمارهای ما در مهلت تعیین شده برای ثبت نام متقاضیان، 357 هزار نفر اقدام به ثبت نام کردند که بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام عملیات بررسی مدارک و اسناد ارائه شده از سوی این افراد در دستور کار قرار گرفت.
 
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در حال حاضر عملیات بررسی مدارک و فرم های پر شده توسط این افراد در مراحل پایانی خود قرار دارد، درباره اینکه اسامی افراد واجد شرایط چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت:طبق زمان بندی های ما، طی یکی - دو هفته آینده اسامی افراد واجد شرایط اعلام خواهد شد و این افراد باید اسناد و مدارک خود را برای تکمیل بررسی ها و راستی آزمایی به سازمان وظیفه عمومی ناجا ارائه کنند تا پس از تایید صحت اظهارات شان از این کسر خدمت ها بهره مند شوند. 
به گفته سردار کریمی، در سال آینده نیز 20 هزارنفر دیگر می توانند در صورتی که بالاترین امتیاز را کسب کنند از این کسرخدمت ها بهره مند شوند.

زمان اعلام اسامی واجد شرایط کسرخدمت های جدید سربازی

اعلام اسامی واجدان شرایط کسر خدمت جدید سربازی
: امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا - نامه نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟
2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف