نمناک اخبارورزشی کسر امتیاز پرسپولیس و محرومیت علی دایی
پرسپولیس ، تراکتورسازی
بر اساس جدیدترین رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علی دایی 2 جلسه محروم و تیم های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز نیز کسر یک امتیاز مواجه شدند.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1392

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سایت فدراسیون فوتبال گفت:بعد از بررسی پرونده مجادله لفظی مایلی کهن و علی دایی در پایان بازی صبای قم و پرسپولیس که در رسانه ها با مصاحبه های گوناگون علیه یکدیگر انجام دادند، هر کدام از سرمربیان دو تیم به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و پرداخت 11 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
 

اسماعیل حسن زاده در ادامه درباره پرونده بازی داماش و پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار شد نیز گفت:علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیرورزشی نسبت به تیم داوری به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 31 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 

همچنین به دلیل اهانت های مکرر تماشاگران تیم پرسپولیس نسبت به تیم حریف، از باشگاه پرسپولیس یک امتیاز کسر و به دلیل یک دقیقه تاخیر در ورود به زمین مسابقه در نیمه دوم توسط بازیکنان این تیم، باشگاه پرسپولیس به پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 

حسن زاده در ادامه درباره پرونده حوادث رخ داده در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان نیز گفت:به دلیل فحاشی و به کار بردن الفاظ رکیک توسط تماشاگران تیم میزبان (تراکتورسازی) نسبت به داور مسابقه، از این تیم یک امتیاز کسر شد. همچنین تیم تراکتورسازی به پرداخت 51 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 

وی ادامه داد:به دلیل رفتار ناشایست «لوسیانو پریرا» مهاجم تیم فولاد خوزستان، وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 21 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی نیز به دلیل مصاحبه تحریک کننده بعد از مسابقه، از سوی کمیته انضباطی تذکر گرفت.
 

وی گفت:دیدار دو تیم ملوان و گسترش فولاد در انزلی نیز برگزار شد که به دلیل رفتار ناشایست تماشاگران میزبان، باشگاه ملوان به پرداخت 31 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 

حسن زاده خاطرنشان کرد:با توجه به زیاد شدن مصاحبه های غیرقانونی و اهانت آمیز توسط برخی اهالی فوتبال و سرمربیان تیم ها در نشست های مطبوعاتی در روزهای اخیر، تذکر می دهیم در صورت تکرار چنین مصاحبه هایی، بی شک برخوردهای جدی تری صورت خواهد گرفت.

کسر امتیاز پرسپولیس و محرومیت علی دایی

برگرفته از irna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف