کشتار سگ ها و گربه ها

کشتار وحشیانه سگ و گربه و فروش گوشت آنها + فیلم 16+

کد مطلب : 71375تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در یک بازار واقع در اندونزی قصاب های ظالم برای فروش گوشت سگ ها و گربه ها دست به کشتار وحشیانه و دلخراش این حیوانات مظلوم زدند.

کشتار سگ و گربه ها به دلیل فروش گوشت

حیوانات یکی از موجوداتی هستند که متقابلا در زندگی بر روی زمین همراه با انسان ها شریک هستند و نمی توان حق زندگی را از آنها گرفت.سگ ها و گربه ها یکی از حیوانات خانگی هستند که از سالیان دور به همراه انسان ها هستند و به زندگی آنها کمک می کنند و این موضوع برای همه روشن است چرا که از سگ ها بیشتر در مزارع و نگهداری دام ها استفاده می شد و آنها به بهترین نحو ایفای نقش می کردند و حتی جان خود را برای مالکین خود به خطر می انداختند.با این وجود برخی از انسان ها نه تنها به آنها کمک نمی کنند ، بلکه آنها را به طرز وحشیانه می کشند .

 کشتار سگ و گربه

برخورد وحشیانه با سگ و گربه ها

روز گذشته ویدیویی از بازاری واقع در اندونزی منتشر شد که باعث خشونت عمومی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی و در عین حال دلخراشانه صفحات مجازی را مانند ویروسی بزرگ در بر گرفت که در این ویدیو قصاب هایی را می توان مشاهده کرد که حیوانات را در قفس به بازار می آورند و به طور وحشیانه آنها را با چماق می کشند و سپس با کندن پوست آنها،گوشتشان را در بازار برای استفاده عموم میفروشند.

 کشتار دلخراش سگ و گربه ها

کشتن سگ و گربه با چماق در اندونزی

این قصاب ها از گوشت حیوانات مظلومی مانند سگ ها و گربه ها برای کسب درآمد استفاده می کنند و همان گونه که گفته شد آنها را به طور وحشیانه می کشند و این دقیقا برخلاف حقوق و قوانین حیوانات است که مردمان اندونزی مرتکب آن می شوند و به همین دلیل این کار وحشیانه،باعث برانگیختن خشم عمومی مردم جهان شده است که چرا آنها این حیوانات را بدین طریق می کشند و از گوشت آنها مصرف می کنند؟؟؟!

با این وجود،لحظاتی که قصاب به طرز وحشیانه شروع به کشتن این حیوانات می کند،از ویدیو برداشته شده است تا لحظات دردناکی که حیوانات در آن کشته می شوند،باعث آزرده شدن شما نشوند.

اما به چه علت ممکن است که چنین اتفاقی برای این حیوانات خانگی و بی دردسر می افتد و با آنها در نهایت وحشیانه برخورد می شود؟؟؟!

 کشتار وحشیانه سگ و گربه ها

کشتار وحشیانه سگ و گربه ها برای فروش گوشت

این وضعیت نا به سامان باید هر چه سریعتر از کشور اندونزی قطع شود که در همین راستا تعداد زیادی از سلبریتی ها اعم از کامرون دیاز ، سایمون کوول و الن دیگنرز به رئیس جمهور اندونزی برای مقابله با این روش وحشیانه و احمقانه نامه فرستادند تا فورا به آن رسیدگی شود.

همچنین هنوز میزان مصرف گوشت سگ در اندونزی وجود ندارد که پیش بینی می شود حدود 5 میلیون سگ در سال برای مصرف گوشت در فلیپین استفاده می شود.

ویدیو کشتار سگ ها و گربه ها به دلیل فروش گوشت

کشتار دلخراش سگ و گربه ها برای کسب درآمد از گوشت آن ها

2.216
این مطلب مفید بود ؟79
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
مبینا1397-06-15
من دلم نمیادیه مورچه روبکشم ایناباسگها چکارمیکنن خدالعنتشون کنه
71
وبگردی