نمناک اخبارحوادث کشتن و تکه تکه کردن پدر و مادر توسط پسر + عکس
کشتن پدر و مادر ، کشتن پدر و مادر
پسری روان پریش بعد از حمله به پدر و مادرش انها را کشت و به صورت وحشیانه ای اجزای تکه تکه شده ی بدن آنها را در باربیکیو پخت و پس از نمک زدن به آن در یخچال بسته بندی کرد.

 "هنری چاو" 31 ساله اندام های بدن پدر 65 سال اش به نام " وینگ - کی چاو" و مادر 62 ساله اش به نام " سیو- یت یی" را در یک حمله وحشتناک  قطعه قطعه کرد.

 به گزارش پلیس هنگ کنگ ، این پسر روان پریش سپس اجزای بریده شده بدن والدینش را مانند گوشت باربیکیو پخت و پس از نمک زدن به آن در یخچال بسته بندی کرد.
 
 کشتن پدر و مادر
دادگاه  مرکزی هنگ کنگ گزارش داد که چطورپلیس چند روز بعد از اعلام ناپدید شدن این والدین، سرهای جدا شده آنها را که توسط پسر شیطان صفتشان  در جعبه هایی مخفی شده بود، کشف کرد.
 
پلیس بقیه اجزای بدن انها را در انبار مخصوص "چاو" پیدا کرد چرا که این پسر قاتل برنامه ریزی کرده بود تا برای مخفی کاری، اجزای بدن آنها را به طور متفرق پنهان کند.
 
طبق گفته های دادگاه، این پسر انسانی کم حرف و منزوی بود که در یک خانواده مرفه زندگی می کرد و همچنین خانواده او بهترین امکانات تحصیلی و رفاهی را برای او فراهم میکردند. "چاو" قاتل همچنین در نواختن ساز پیانو مهارت خاصی داشت.
 
کشتن پدر و مادر 
 
دادگاه گزارش داد "چاو" نتوانسته بود تحصیلاتش را در رشته ریاضی با موفقیت به پایان برساند و از والدینش برای این شکست متنفر شده بود.
 
برادر "چاو" که در شوک قتل فجیع والدینش توسط برادر بزرگ خود به سر می برد،بیان کرد:اوهمیشه فردی با خلقیات عجیب بود که در دنیای خودش زندگی می کرد.
 
وی افزود:برادرم اخیرا بحث های عجیبی در ارتباط با نازی های آلمانی می کرد و حتی اسم خود را در شبکه های اجتماعی اش به نام "آدولف هیتلر" تغییر داده بود.
 
قاضی دادگاه "چاو" را برای 2 فقره قتل درجه اول مجرم شناخت ولی دوست او به نام " تسه چان کی" را از اتهاماتی که "چاو" به او زده بود، مبرا کرد.
 
در شواهد دادگاه آمده است ،در طول محاکمه 21 روزه "چاو" پلیس را در حالی که ادعا می کرد "تسه" دوستش قاتل است، فریب داده بود.
 
طبق گزارش خبرگزاری ها، آخرین دادگاه "چاو" برای اعلام حکم نهایی این قاتل شیطان صفت، آخر این هفته برگزار خواهد شد.
 

کشتن و تکه تکه کردن پدر و مادر توسط پسر + عکس

کشتن و تکه تکه کردن پدر و مادر توسط پسر + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 96
برگرفته از خبرگزاری دانشجو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 72 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف