نمناک اخبارحوادث کشتن جوان 22 ساله بدنساز در خواب + عکس
کشتن جوان ، قتل
سه مرد در روز روشن به یک جوان ورزشکار رشته بدنسازی حمله کردند. جوان که بی خبر از همه جا در حال استراحت بود در خواب به قتل رسید. عاملان کشتن جوان 22 ساله ورزشکار دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1394
بازدید : 5,257 نفر

کشتن جوان بدنساز

سه مرد در حالی دستگیر شدند که در روز روشن به "ایوب" در پارک تیراندازی کردند که بچه ها نیز در آن نزدیکی مشغول بازی بودند.

 براساس گزارش پلیس؛ مرد 24ساله ای که اهل جنوب غربی سیدنی است،به عنوان مظنون پرونده دستگیر شد.مظنون دیگر این پرونده در فرودگاه سیدنی در حالی که از کشور فرار میکرد دستگیر شد.
 
جوان بدنساز
 
پلیس در ادامه افزود:ایوب هدی زیرسایه ی یک درخت دراز کشیده بود که یکباره در روز روشن 3مرد به او حمله می کنند و او را به ضرب گلوله به قتل می رسانند.این درحالیست که کمی آن طرف تر کودکان درپارک مشغول بازی بودند،وقتی اورژانس به محل حادثه میرسد ایوب به علت شدت جراحت جانش را از دست می دهد.
 
یکی ازعاملین این حادثه که در حال فرار از صحنه ی جرم بود همان لحظه دستگیر شد، مظنون دیگر پس از دو روز در فرودگاه سیدنی و مظنون دیگر در جنوب غربی این شهر دستگیر شد.
 
به گزارش پلیس محلی سیدنی؛دیدار ایوب با قاتلان از قبل برنامه ریزی شده بود وآنها همدیگر را برای مطلب خاصی ملاقات کردند که به مرگ ایوب منجرشدد،مظنونان هنوز دراین زمینه اعترافی نکرده اند،اگر نقطه ی مبهمی روشن شود مردم منطقه را درجریان خواهیم گذاشت.
 
گفتنی hست؛ این متهمان پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر وتکمیل پرونده شان به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.
 

کشتن جوان ، کشتن جوان 22 ساله بدنساز در خواب + عکس

کشتن جوان 22 ساله بدنساز در خواب + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف