نمناک اخبارحوادث کشتن دختر بچه 7 ساله به دست پسر 11 ساله + عکس
کشتن دختر بچه ، قتل
نشان ندادن ظاهر سگ علت کشتن دختر بچه 7 ساله بود. مقتول که به همراه خواهر 11 ساله اش در حال بازی بودند به ضرب گلوله کشته شد.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394
بازدید : 22,432 نفر

کشتن دختر بچه 7 ساله به دست پسر همسایه

ماکایالا دیر 7 ساله در حال بازی با خواهر 11 ساله و پسر همسایه و دیگر دوستانشان بودند. در حین بازی آن ها در مورد سگ کوچک شان صحبت می کردند تا این که این پسر که در طبقه اول خانه نشسته بود از آن ها خواست تا سگ شان را به او نشان دهند اما آن ها از این کار خودداری کردند.

کشتن دختر بچه

کشتن دختر بچه توسط پسر همسایه

به گزارش گاردین، این پسر از این موضوع به شدت عصبانی شده و تفنگ 12 میلیمتری را برمی دارد. او به آن ها می گوید که تفنگی در دست دارد اما ماکایالا می گوید تفنگش اسباب بازیست و واقعی نیست.
پسر برای آنکه ثابت کند تفنگش واقعیست به سمت او نشانه رفته و به او شلیک کرده و او را می کشد و دخترک درجا جانش را از دست می دهد.
این پسر 11 ساله به جرم قتل از نوع درجه یک قرار است تا سن 19 سالگی در تنسی در بازداشت بماند. به گفته قاضی دادگاه قرار است با این کودک طوری رفتار و مجازات شود که چنین موردی دیگر در جامعه رخ ندهد.
قاضی ادامه داد، چون او کودک است قرار نیست به راحتی آزاد شود و در این جامعه زندگی کند.

کشتن دختر بچه 7 ساله به دست پسر 11 ساله + عکس

کشتن دختر بچه 7 ساله به دست پسر 11 ساله + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 89
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف