نمناک اخبارحوادث کشتن دخترخاله به خاطر نمره + عکس
کشتن دختر ، قتل
دختر نوجوان در یک اقدام وحشیانه دست به کشتن دختر خاله اش زد. نمره مدرسه عامل قتل وحشیانه دختر خاله بی نوا شد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394

نمره مدرسه دلیل کشتن دخترخاله شد

اولیویا اسمیت دختر نوجوانی که 18 سال دارد و در سال آخر دبیرستان تحصیل می کند,دختر خاله خود به نام آبیی هربرت را که 17 سال داشت را به طرز وحشیانه ای به قتل رساند.این دو در یک مدرسه درس میخواندند و رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر داشتند.

قتل دختر خاله

کشتن و قتل دختر خاله سر نمره مدرسه

 
بر اساس گزارش پلیس,اولیویا و قربانی در یک مدرسه درس میخواندند که اولیویا به دلیل اختلافاتی که با آبیی بر سر نمرات و درس های مدرسه داشت,تصمیم به قتل او میگیرد.اولیویا با ضربات متععد چاقو آبیی را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند.اولیویا در حالی دستگیر شد که در نزدیکی جسد قربانی در مدرسه در حال اشک ریختن و اظهار ندامت از جنایتش بود.
پدر آبیی در اظهاراتش گفت :این دو دوستان خوب و صمیمی ای با یکدیگر بودند, قبول این جنایت از طرف اولیویا بسیار سخت است. او تنها فرزند من را کشته است.
پلیس محلی آتلانتا در پایان خاطر نشان کرد:اولیویا به اتهام قتل عمد دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر ,پرونده ی وی به دادگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

کشتن دختر ، کشتن وحشیانه دخترخاله به خاطر نمره مدرسه

کشتن دخترخاله به خاطر نمره + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف