نمناک اخبارحوادث کشتن فرزند به خاطر داشتن گوش های دراز + عکس
کشتن فرزند ، کشتن فرزند توسط مادر
مرگ دلخراش پسر 10 ساله توسط مادرش در توالت بیمارستانی آن هم به دلیل داشتن گوش های دراز حادثه ای تلخ بود که بعد از جراحی زیبایی ناموفق پسر اتفاق افتاد.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1393

 کشتن فرزند آنهم به دلیل داشتن گوش های دراز یکی از تیترهای بخش حوادث سایت های خبری ترکیه بود که انتقادات شدیدی را نسبت به پیروی از باورهای غلط امروزی در رابطه با زیبایی و جراحی های زیبایی به همراه داشت.

مادری اهل ترکیه فرزند 10 ساله خود را نزد متخصص زیبایی می برد اما وقتی از چهره جدیدش خوشش نمی آید او را با روسری در توالت بیمارستان خفه می نماید و متواری می گردد.

نوری ساکان 37 ساله اهل ترکیه پسر 10 ساله خود را نزد متخصص زیبایی می برد تا وی را خوشکل تر نماید. مادر بر این باور است که گوشهای دراز فرزندش او را بدقیافه نموده است به همین خاطر او را جهت جراحی زیبایی به بیمارستان گازی در پایتخت انکارا می برد اما هنگامی که عمل جراحی پایان می یابد و قصد رفتن به منزل را می گیرند مادر از چهره فرزندش خوشش نمی اید و با روسری او را در توالت زنانه بیمارستان خفه می نماید. وی از ترس پا به فرار می گذارد اما از دستپاچکی با خودرو دیگر تصادف می نماید.سپس با امبولانس وی را به بیمارستان اورده و در انجا به کار وحشیانه خود اعتراف می نماید.

 پسری با گوش های بزرگ

این تصویری است که دوربین های بیمارستان از زن در حال بردن پسر 10 ساله اش به توالت بیمارستان گرفته شده است.

ساکان بعدا به پلیس گفته است پس از عمل جراحی گوشهای پسرش درازتر شده و او را بدقیافه نموده بود به همین خاطر تصمیم گرفتم او را در توالت خفه نمایم.وی می افزاید فرزندش در جلو دوستانش از گوشهای درازش خجالت می کشیده است و به همین خاطر تصمیم گرفته او را مورد عمل جراحی زیبایی قرار دهد اما وقتی متوجه می گردد گوشهای فرزندش درازتر شده او را خفه می نماید.

 خانم ساکان در اظهار نظر دیگر گفته است من تصمیم گرفتم برای همیشه او را از داشتن چنین زندگی دردناکی خلاص نمایم.

 دکتر متین یلماز جراح پسر می گوید :"جراحی کوچکی بود همه چیز به خوبی تمام شد و آنها قصد رفتن به خانه را داشتند من نمی دانم چرا چنین اتفاقی افتاد.رئیس بیمارستان نیز از این اقدام اظهار تاسف می نماید و می گوید مادر مشکل روانی نداشت .جراحی با موفقیت تمام شده بود.

کشتن فرزند به خاطر داشتن گوش های دراز + عکس

کشتن فرزند به خاطر داشتن گوش های دراز + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
برگرفته از دیلی خبر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف