نمناک اخبارجامعه اظهارات دختر 10 ساله از کشتن مادرش توسط پدر
کشتن مادر ، دختربچه
دختربچه 10 ساله با حضور در دادسرای جنایی تهران ماجرای هولناک کشتن مادرش به دست پدر را تعریف کرد.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

روایت دختر 10 ساله از کشتن مادرش جلوی چشمانش

دختر 10 ساله که تنها شاهد قتل هولناک مادرش بود، با حضور دردادسرای جنایی تهران به تشریح جزئیات شب جنایت پرداخت. 

تحقیقات پلیسی دراین باره از صبح 28 آذر سال گذشته و به دنبال تماس مسئولان بیمارستانی درغرب تهران با مأموران کلانتری 142 کن آغازشد.
 
دختربچه
 
پس ازحضورمأموران دربیمارستان مشخص شد زن جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. بنابراین موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.درجریان تحقیقات بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای ویژه قتل پایتخت وکارآگاهان جنایی، شوهرزن جوان به اتهام قتل بازداشت شد.
 
اوضمن اعتراف گفت:«شب قبل به خاطر مشکلات خانوادگی با همسرم درگیر شدم و در یک لحظه با چاقو او رازدم. وقتی زنم غرق خون روی زمین افتاد تازه متوجه شدم چه اشتباهی کرده ام. به همین خاطر برای نجات جانش بسرعت او را به بیمارستان رساندم اما بی فایده بود و زنم روی تخت بیمارستان جان سپرد.
 
متهم در ادامه تحقیقات مدعی شد که به دلیل مشکل روحی و روانی، در زمان حادثه قادر به تصمیم گیری درست نبوده است!
 
پس ازاین اظهارات، بازپرس جنایی برای کشف راز حقیقت، دختر 10 ساله این خانواده را که زمان حادثه در خانه حضور داشت به دادسرا احضار کرد.دخترک دیروز گفت:«شب حادثه از میهمانی آمده بودیم و پدرم مثل همیشه شروع به بهانه گیری کرد. دعوای آن شب تا ساعتی ادامه داشت که من ازشدت ناراحتی به اتاقم رفتم. اما ناگهان پدرم وارد اتاقم شد و شروع به گشتن کمدم کرد. از من پرسید وسایل داخل کمد را از کجا آورده ام. از سر و صدای ما، مادرم وارد اتاق شد و سعی کرد او را بیرون ببرد. اما پدرم دست بردار نبود و مادرم که نمی توانست آرامش کند ازشدت ناراحتی وعصبانیت خواست با خانواده پدرم و خودش تماس بگیرد و موضوع را بگوید. اما پدرم تلفن ها و تلفن همراه ها و حتی رایانه را هم جمع کرده بود و مادرم نمی توانست به هیچ کسی خبر دهد. 

همان موقع پدرم با فریاد گفت می خواهد خانه را آتش بزند و شومینه را زیاد کرد. مامانم التماس می کرد اما پدرم سیلی محکمی به من و مامانم زد وباسرعت به طرف آشپزخانه رفت و چاقویی برداشت. داشتم وسایلم را جمع می کردم که پدرم به سراغم آمد و گفت می خواهم چاقو را روی تو تمرین کنم. درحالی که ترسیده بودم، مادرم برای کمک به من جلو آمد که پدرم با چاقو چند ضربه به پاهای مادرم زد.بعد ازآن پدر مرا داخل اتاق انداخت و گفت اگر بیرون بیایی می کشمت. بعد از آن چیزی ندیدم اما صدای باز شدن در و التماس های مادرم را که از همسایه ها کمک می خواست شنیدم.وناگهان صدایش قطع شد. و...
با اظهارات تنها شاهد شب جنایت، رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

اظهارات دختر 10 ساله از کشتن مادرش توسط پدر

اظهارات دختر 10 ساله از کشتن مادرش توسط پدر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
برگرفته از روزنامه ایران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف