نمناک اخبارحوادث سوزاندن و کشتن پدر توسط پسر بی رحم + تصاویر
کشتن پدر ، قتل پدر
پسر بی رحم به دلیل اختلاف نظراتی که با پدرش داشت در یک اقدام وحشیانه دست به سوزاندن پدرش با بنزین زد. کشتن پدر توسط این پسر تنها به دلیل نظرات شخصی یک فاجعه در عصر مدرن و روشنفکری است.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394

کشتن پدر بعد از سوزاندن وحشیانه با بنزین

تبیاسی رولینز پسر 35 ساله ای است که به علت اختلافات شخصی ای که با پدرش داشت,او را با بنزین آتش میزند و به قتل می رساند. پدر او که اجازه ی نشر نام وی داده نشد،64 ساله بود و تنها مشکل این پدر و پسر اختلاف نظر در مسائل متفاوت بود.

 کشتن پدر

قربانی جنایت کشتن پدر توسط پسر 

ر اساس گزارش پلیس ; تیباسی رولینز در حیاط خانه شان در حال بحث کردن با پدرش بود که وقتی تفاهم بر سر آن موضوع را غیر ممکن دید,ناگهان به پدرش حمله کرد و پس از ضرب و شتم او, گالن بنزین را از خودرو خود به حیاط آورده و تمام آن را روی پدرش ریخت و او را آتش زد.نیروی اورژانس هوایی به سرعت به محل حادثه اعزام و او از طریق هلی کوپتر به بیمارستان سوانح سوختگی منتقل شد, اما به علت شدت جراحات جانش را از دست داد.
پسر بی رحم پدرش رابا بنزین آتش زد

 پسر بی رحم

پسر بی رحم با بنزین اقدام به کشتن پدر کرد

کنیترا رولینز دختر خانواده اظهار کرد :من و مادرم دیدیم که برادرم ,پدرم را آتش زد,ما شوکه شده بودیم و نمی دانستیم باید چه کار کنیم ,فقط با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم.

پلیس میامی در پایان خاطر نشان کرد :به علت آتش سوزی مهیبی که به وسیله بنزین راه افتاد,خانه نیز در آتش سوخت.رولینز به اتهام قتل عمد پدرش و اقدام به آتش سوزی دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر,پرونده وی به دادگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

کشتن پدر ، کشتن پدر توسط پسر بی رحم به دلیل اختلاف نظر

سوزاندن و کشتن پدر توسط پسر بی رحم + تصاویر
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از بی باک /ن
این مطلب مفید بود ؟
13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف