نمناک اخبارحوادث کشتن پدر زیر ضربات شدید مشت و لگد پسر سنگدل
کشتن پدر ، قتل پدر
پسر جوان بعد از کشتن پدر زیر ضربات شدید مشت و لگد به مادرش گفت: اگر جواب پزشکی قانونی آمد تعجب نکنید.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394

کشتن پدر به دست پسر با مشت و لگد

پسر جوان با ضربات شدید مشت و لگد پدرش را به قتل رساند. دوم بهمن ماه بود که مسئولان بیمارستان سجاد، ماموران کلانتری ١٢٥ یوسف آباد را درجریان مرگ مشکوک پدر میانسالی قرار دادند. وقتی تیم بررسی به بیمارستان رفت، مشخص شد مرد مجروح بر اثر ضربات سنگین جان خود را از دست داده است.

درحالی که مرگ مرد ٦٥ساله در هاله ای از ابهام قرار داشت، سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران دستور داد تا زوایای پنهان این جنایت فاش شود. این درحالی بود که جسد مرد میانسال به پزشکی قانونی منتقل شده بود. در پزشکی قانونی، تیم پزشکی تأیید کردند که مرد میانسال بر اثر ١٤ ضربه با جسم سخت به قتل رسیده است.

با این سرنخ تحقیقات میدانی برای حل این معما آغاز شد. همسر مقتول درباره جزییات ماجرای قتل ناصر به ماموران گفت:بهرام پسر ٢٨ساله ام روز وقوع قتل با پدرش در منزل تنها بود که بعد از انتقال ناصر به بیمارستان به من و برادرش گفت که با پدرش به دلیل اختلافات مالی درگیر شده و پس از درگیری نیز وی را به بیمارستان منتقل کرده است اما بهرام از من و برادرش خواست که اگر کسی دلیل انتقال ناصر به بیمارستان را از ما جویا شد، بگوییم ناصر در دستشویی حالش به هم خورده و با از دست دادن تعادلش نقش بر زمین شده است.

با توجه به این که برادر بهرام نیز اظهارات مادرش را تأیید کرده بود، تلاش برای دستگیری متهم اصلی این پرونده آغاز شد تا این که بهرام ١٥ بهمن امسال در منطقه یوسف آباد دستگیر شد، با انتقال بهرام به دادسرای جنایی تهران، وی منکر قتل پدرش شد و بازپرس پرونده دستور بازداشت موقت بهرام را صادر کرد تا این که سرانجام صبح پنجشنبه بهرام به قتل پدرش اعتراف کرد. بهرام درباره انگیزه قتل پدرش به بازپرس پرونده گفت:در روز وقوع قتل با پدرم در منزل تنها بودم، به دلیل مصرف مشروبات الکلی و خوردن چند قرص آرام بخش حالت عادی نداشتم؛ به همین خاطر بر سر پول با پدرم درگیر شدم و با ضربات شدید مشت و لگد او را به قتل رساندم.

بعد از انتقال پدرم به بیمارستان نیز به مادرم گفتم اگر جواب پزشکی قانونی اعلام شد، تعجب نکنید چون من پدرم را به قتل رسانده ام. با اعتراف بهرام به قتل پدرش، وی به دستور سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران برای ادامه تحقیقات دراختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

کشتن پدر زیر ضربات شدید مشت و لگد پسر سنگدل

کشتن پدر زیر ضربات شدید مشت و لگد پسر سنگدل
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از روزنامه شهروند /ن
این مطلب مفید بود ؟
15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف