نمناک اخبارحوادث فرزندانی که پس از کشتن پدر و مادر گوشت آنها را خوردند+عکس
کشتن پدر و مادر ، تجاوز
جوانی 25 ساله بعد از کشتن پدر و مادرش به جنازه ی آنها تجاوز کرد و در کمال بی رحمی گوشت تن آنها را خورد . جسدها را تکه تکه کرد و سوزاند و باقی مانده گوشت تن مقتول ها را به سگها خوراند.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1394
بازدید : 12,117 نفر

کشتن پدر و مادر و تجاوز به جنازه ها و خوردن گوشت بدن مردگان

لئوناردو آکوستای 25 ساله، مادر خود مریان کوالکزوک و پدرخوانده اش ریکاردو کلین را به قتل رساند و مدعی است که به کمک خواهرخوانده اش که مظنون به داشتن رابطه نامشروع با لئوناردوست، جسد آن ها را از بین برده اند. این دو فرزند دیوانه پس از کشتن پدر و مادر خود با جسد آن ها رابطه جنسی برقرار کرده (!) و سپس از گوشت بدنشان خوردند و بقیه جسدها را تکه تکه کرده و سوزاندند و به شش سگ خانه خوراندند.

طبق اظهارات وکیل آکوستا، دلیل این قتل وحشیانه سوءاستفاده جنسی کلین از آکوستا و خواهران دوقلوی 11 ساله اش بوده است. آن ها درباره رفتار ناشایست والدینشان به پلیس گزارش دادند اما چون هیچ رسیدگی صورت نگرفت آن ها خود دست بکار شدند و در زمان حضور دوقلوها در مدرسه، پدر را به ضرب گلوله در خواب کشتند و مادر را در حال فرار به سوی در از پا درآوردند.

 پلیس بوینس آیرس، آرژانتین، معتقد است که خواهرخوانده 22 ساله آکوستا در این ماجرا همدست اوست. ظاهرا دشمنی بین این پدر خوانده و پسر سابقه ای دیرینه داشته است.

 
کشتن پدر و مادر

عاملان تجاوز و سوزاندن جسد بعد از کشتن پدر و مادر

کشتن پدر و مادر ، فرزندانی که پس از کشتن پدر و مادر گوشت آنها را خوردند+عکس

فرزندانی که پس از کشتن پدر و مادر گوشت آنها را خوردند+عکس
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف