دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث پسر بی رحم بخاطر ارثیه بعد از کشتن پدر جسدش را آتش زد
کشتن پدر ، جرم کشتن پدر
پسری که بر سر ارثیه با پدرش به مشکل برخورده بود در اقدامی ناباورانه بعد از کشتن پدرش مغازه ی او را به آتش کشید. ماموران پلیس با ردیابی سرنخ ها او را دستگیر کردند.
تاریخ انتشار : 23 مهر 1394
بازدید : 3,518 نفر

آتش زدن مغازه بعد از کشتن پدر توسط پسر پدر کش

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:فرزندی که به علت اختلاف با پدرش در مورد ارثیه وی را به قتل رسانده و مغازه اش را به آتش کشیده بود، دستگیر شد.

سردار حیدر عباس زاده در تشریح این حادثه خونین افزود:اوایل تیرماه امسال گزارش آتش سوزی یک باب مغازه در یکی از بخش های شهرستان دیر از توابع استان بوشهر به پلیس واصل شد. وی یادآورشد:با حضور کارشناسان پلیس و بررسی دقیق، مشخص شد آتش سوزی که بوسیله عامل انسانی رخ داده منجر به سوختن وسایل و مرگ مغازه دار 83 ساله شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد:کاراگاهان کشف جرم پلیس آگاهی این فرماندهی تحقیقات گسترده میدانی و علمی بر روی این پرونده انجام دادند و افراد متعددی مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند. سردار عباس زاده گفت:کلیه مستندات بیانگر نقش مستقیم یکی از فرزندان مقتول در حادثه قتل و آتش سوزی مغازه داشت و برهمین اساس متهم دستگیر و تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت.

وی افزود:متهم پس از مشاهده مدارک و مستندات ضمن اعتراف به قتل پدرش علت این حادثه خونین را اختلاف بر سر تقسیم ارث اعلام کرد. فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآورشد:متهم در اعتراف های خود بیان کرد که پس از بحث و مشاجره با چوب بر سر پدر خود زده و وقتی نیمه جان شده با چاقو چندین ضربه به پیشانی، پهلو و سینه اش وارد کرده و برای اینکه حادثه عادی جلوه داده شود مغازه را نیز به آتش کشیده و از صحنه متواری شده است.

عباس زاده گفت:با اعتراف متهم وی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

پسر بی رحم بخاطر ارثیه بعد از کشتن پدر جسدش را آتش زد

برگرفته از الف /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف