نمناک اخبارحوادث پسر بی رحم بخاطر ارثیه بعد از کشتن پدر جسدش را آتش زد
کشتن پدر ، جرم کشتن پدر
پسری که بر سر ارثیه با پدرش به مشکل برخورده بود در اقدامی ناباورانه بعد از کشتن پدرش مغازه ی او را به آتش کشید. ماموران پلیس با ردیابی سرنخ ها او را دستگیر کردند.
تاریخ انتشار : 23 مهر 1394

آتش زدن مغازه بعد از کشتن پدر توسط پسر پدر کش

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:فرزندی که به علت اختلاف با پدرش در مورد ارثیه وی را به قتل رسانده و مغازه اش را به آتش کشیده بود، دستگیر شد.

سردار حیدر عباس زاده در تشریح این حادثه خونین افزود:اوایل تیرماه امسال گزارش آتش سوزی یک باب مغازه در یکی از بخش های شهرستان دیر از توابع استان بوشهر به پلیس واصل شد. وی یادآورشد:با حضور کارشناسان پلیس و بررسی دقیق، مشخص شد آتش سوزی که بوسیله عامل انسانی رخ داده منجر به سوختن وسایل و مرگ مغازه دار 83 ساله شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد:کاراگاهان کشف جرم پلیس آگاهی این فرماندهی تحقیقات گسترده میدانی و علمی بر روی این پرونده انجام دادند و افراد متعددی مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند. سردار عباس زاده گفت:کلیه مستندات بیانگر نقش مستقیم یکی از فرزندان مقتول در حادثه قتل و آتش سوزی مغازه داشت و برهمین اساس متهم دستگیر و تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت.

وی افزود:متهم پس از مشاهده مدارک و مستندات ضمن اعتراف به قتل پدرش علت این حادثه خونین را اختلاف بر سر تقسیم ارث اعلام کرد. فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآورشد:متهم در اعتراف های خود بیان کرد که پس از بحث و مشاجره با چوب بر سر پدر خود زده و وقتی نیمه جان شده با چاقو چندین ضربه به پیشانی، پهلو و سینه اش وارد کرده و برای اینکه حادثه عادی جلوه داده شود مغازه را نیز به آتش کشیده و از صحنه متواری شده است.

عباس زاده گفت:با اعتراف متهم وی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

پسر بی رحم بخاطر ارثیه بعد از کشتن پدر جسدش را آتش زد

پسر بی رحم بخاطر ارثیه بعد از کشتن پدر جسدش را آتش زد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از الف /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف