نمناک اخبارحوادث عشق دختر به پوشیدن شلوار جین پدرش را به کشتن داد!
کشتن پدر ، قتل پدر زحمتکش پلیس
پدر پلیسی که علاقه ای به پوشیدن شلوار جین دخترانش نداشت، توسط دختر های خود کشته شد.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1397

کشتن پدر به دلیل پوشیدن شلوار جین

به گزارشی که اخیرا به پلیس هند شد،حادثه ایی تلخ توسط یک خانواده هندی برای سرپرست خانوار ایجاد شد که توانست باعث شوکه شدن تعدادی زیادی از افراد در صفحات مجازی شود.تشریح این موضوع را می توانید در بخش خبری نمناک مطالعه نمایید.
یک زن هندی به همراه 4 دخترش تصمیم می گیرند که سرپرست خانوار را که یک پلیس بازنشسته بود را به علت حقوق بازنشستگی 88000 پوندی و عدم رضایت وی به دختران برای پوشیدن شلوار جین،به نحوی به قتل برسانند.بنابراین بعد از این فکر کاملا اشتباه ،تصمیم گرفتند که آنرا به مرحله عملی برسانند.
آنها برای کشتن پدرشان دو قاتل را استخدام کردند که پدرشان را به قتل برسانند و آنها بتوانند به اهداف خود برسند.بعد از قتل پدر زحمتکش پلیس به نام "مهربان علی"،جسد خونین او در یک کانال فاضلاب در روز 25 ژوئن پیدا شد که فاصله کانال با خانه مقتول 250 متر می باشد.
 
کشتن پدر

 کشتن پدر به دلیل پوشیدن شلوار جین

استخدام کردن قاتل برای کشتن پدر

به همین دلیل پلیس خانواده علی را در خانه اش ملاقات کرد و در طی بازرسی از دختران و همسر وی، همسر علی اعتراف کرد که با دخترانش به دلیل محدودیت هایی که علی برای آنها در نظر داشت، دو قاتل را استخدام کردند تا بتوانند به حق خود برسند.
"دایا چاند شارما"یکی از بازرسان شناخته شده پاسگاه سردار بازار،اعتراف مادر را در اعلام کرد و در ادامه این گونه گفت:"از زمانیکه ما جسد علی را در نزدیکی خانه اش پیدا کردیم،به خانواده اش مشکوک شدیم و به همین دلیل بررسی هایی را بر روی این خانواده انجام دادیم و متوجه شدیم که همسر علی با یک شماره به تعداد زیادی تماس گرفته است".

کشته شدن پدر توسط فرزندانش

تحقیقات پلیس نشان داد که قربانی بعد از ساعت 10 صبح 25 ژوئن پس از خروج از اداره پلیس در ساعت 10:45 دقیقه به قتل رسیده است.
متهمان این قتل ،تاحسین و احسان می باشند که در همان روز بعد از قتل علی،به کمک خانواده اش او را سوار موتور کردند و جسدش را در نزدیکی فاضلاب رها نمودند. برای حل اتهامات،پلیس از دوربین های آن اطراف و فیلم های ثبت شده شان استفاده کرد که توانست اطلاعاتی مهم در این زمینه بدست آورد و طبق اعترافات این خانواده، آنهابرای قتل پدرشان توسط دو نفر 1100 پوند را وعده داده بودند.
 
کشته شدن پدر

پدری که با برنامه ریزی خانواده اش کشته شد 

همچنین یکی از افسران پلیس به نام "دینش تریپاتی" این چنین گفت:"کشته شدن علی برای این خانواده می توانست 3 مزیت داشته باشد و آنها عبارتند از:
1-استخدام یکی از دخترانش در دپارتمان پلیس
2-همسرش می توانست حقوق بازنشسگی علی را دریافت کند
3-خانواده علی می توانستند پولی را به علت به قتل رسیدن پدرش از دولت دریافت نمایند.

جنایت بیرحمانه دختر با پدرش به خاطر پوشیدن شلوار جین

عشق دختر به پوشیدن شلوار جین پدرش را به کشتن داد!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 21
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 16 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف