نمناک سرگرمیدیدنی ها کشته شدن پلنگ توسط یک مرد با دستهای خالی + عکس
پلنگ ، حیوانات وحشی
مردی که یک پلنگ وحشی به سمتش حمله ور شده بود در اقدامی عجیب موفق شد با دستان خالی از پس پلنگ برآید.
بازدید : 1,891 نفر

مردی که با دست خالی پلنگ را کشت!

نبرد با حیوانات وحشی آن هم با دست های خالی و بدون سلاح کار هیچ کسی نیست اما این مرد در اقدامی عجیب و باورنکردنی یک پلنگ را کشت و بعد از آن عکسی به یادگار ثبت کرد.

از کارل اکلی به عنوان "پدر تاکسیدرمی مدرن" یاد می شود. یکی از بزرگترین یادگارهای او «تالار پستانداران آفریقایی» در موزه تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک است. اکلی با ابداع روشی جدید در تاکسیدرمی به واقع انقلابی را در این زمینه به پا کرد.

کارل در سال 1896 اولین سفرش به آفریقا را انجام داد اما از بخت بدش به ناگهان یک پلنگ 36 کیلوگرمی جلوی راهش سبز شد. کارل هنوز ناپخته بود و اول خیال کرد که موجود بین سبزه ها یک گراز زگیل دار است. بنابراین تصمیم گرفت تا گراز را با کیسه شکار کند و آن را با خود به آمریکا بازگرداند.
 
کشته شدن پلنگ

کشتن پلنگ با دست خالی

اکلی اسلحه اش را برداشت و ماشه را کشید اما وقتی صدای جیغ جانور را شنید، متوجه اشتباهش شد:گراز نبود بلکه پلنگ بود؛ هنوز هم زنده بود!

کارل که قصد نداشت خودش طعمه جانور شود، دو مرتبه دیگر به آن شلیک کرد اما تیرش خطا رفت. بار سوم گلوله به بدنش ماسید و موجب خشمگین شدن پلنگ گشت. پلنگ نیز به سمت کارل حمله ور شد؛ انگار که قصد داشت انتقامش را بگیرد.

او کاملا دست پاچه شده بود و یک بار دیگر شلیک کرد و فهمید که گلوله اش خالی شده است. کارل سپس تلاش کرد تا از دست پلنگ فرار کند. او به سرعت دوید و در همین حین، تفنگش را دوباره پر کرد اما وقتی برگشت تا به آن شلیک کند، متوجه شد که پلنگ به سمتش پریده است. خوشبختانه تیر اول به پای پشتیِ پلنگ خورده بود و نتوانست درست فرود بیاید. کارل نیز با دستانش گلاویز پلنگ شد. پلنگ دندان هایش را در بازوی کارل فرو کرده بود ولی آن ها همچنان داشتند برای هم قدرت نمایی می کردند. کارل با دست چپ گلوی پلنگ را فشار می داد و دست راستش را تا جای ممکن داخل گلوی حیوان درنده کرده بود. چند لحظه بعد، کارل اکلی متوجه شد که پلنگ دیگر جان ندارد. سپس این عکس فوق العاده اش را گرفت.

کشته شدن پلنگ توسط یک مرد با دستهای خالی + عکس

کشته شدن پلنگ توسط یک مرد با دستهای خالی + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف