نمناک اخبارحوادث کشته شدن 4 سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر
سرباز ، سربازان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر کشته شدن چهار سرباز وظیفه در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج را تائید کرد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395
بازدید : 3,116 نفر

اسامی سربازان کشته شده در یاسوج

بر اثر تیراندازی یکی از سربازان کانون اصلاح و تربیت شهر مادوان در ده کیلومتری یاسوج، سه تن از سربازان وظیفه کشته و دو نفر دیگر نیز مصدوم شدند. در این حادثه ضارب با شلیک گلوله به حیات خود نیز خاتمه داد. هنوز از انگیزه ضارب اطلاعی در دست نیست.

نام سه تن از سربازان کشته شده، حامد آهون، حسین یزدان پناه و افشین کمالی عنوان شده است. طبق اطلاعات به دست آمده ضارب آ.پ نام داشته که با شکلیک گلوله به سر، به زندگی خود نیز پایان داده است. همچنین ازدحام جمعیت مقابل کانون اصلاح و تربیت مادوان، کار را برای ماموران انتظامی و امدادی سخت کرد.

سرباز

کشته شدن چهار سرباز در یاسوج

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تایید خبر کشته شدن چهار سرباز وظیفه در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج گفت:متاسفانه، سرباز وظیفه ای در اقدامی که هنوز علت و یا علل آن مشخص نشده اقدام به کشتن سه سرباز وظیفه دیگر و خود در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج کرد. فتاح محمدی با بیان اینکه علت و یا علل این فاجعه برای ما مشخص نشده است، اظهارداشت:هم اکنون دستگاههای مختلف مرتبط در محل حادثه حضور دارند.

سرباز

کشته شدن چهار سرباز در یاسوج

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود:امنیت کامل در محل حادثه برقرار و مشکل خاصی در این زمینه گزارش نشده است. محمدی گفت:اقدامات مرتبط در این باره تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

کشته شدن 4 سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر

کشته شدن 4 سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایلنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف