نمناک سرگرمیگوناگون کار شرم آور کارگران راه سازی با سگی که خواب بود + تصاویر
کشته شدن سگ ، کشته شدن سگ توسط کارگر
کار بسیار زشت و نا پسند کارگران راه سازی کشور هند باعث کشته شدن سگ بی آزار شد.

کشته شدن سگ توسط کارگران

کارگران ساختمانی در هند در هنگام آسفالت کردن خیابان، سگی را که در حال خواب بوده را از خواب بیدار نمی کنند و برای خودنمایی کردن و نشان دادن خشونتشان به این سگ ، تصمیم می گیرند که آسفالت را بر روی آن بریزند.

افرادی که در محل حاضر بودند این گونه گفتند زمانیکه کارگران در حال کار کردن بودند سگ خوابیده بود و کارگران بجای اینکه آنرا از خواب بیدار کنند آسفالت را بر روی بدنش ریختند و با غلتک از روی پاهایش رد شدند و این گونه سگ زنده زنده جان خود را از دست داد.
 
کشته شدن سگ

ریختن آسفالت روی سگ زنده توسط کارگران

کارگران هندی بعد از این کار زشت و ناپسند خود در روز 13ژوئن در محلی که این کار را مرتکب شده بودند،حضور یافتند و به کمک کارگران دیگر برای خارج کردن سگ تلاش کردند.تلاش های آنها بدون پاسخ باقی ماند چرا که پاهای سگ در آسفالت با دمای بالا چسبانده شده بودند و نمی توانستند جسد را بطور سالم خارج نمایند.
همچنین کارگران از اینکه آنرا زنده زنده کشته اند ، اجتناب کردند و بر این ادعا هستند که سگ قبل از کار آنها در آن محل ،جان باخته بود. با این وجود معترضین وسایل نقلیه این سازمان را تصاحب کردند و با استفاده از یک بیل مکانیکی برای بیرون آوردن سگ اقدام نمودند.
 
کار زشت با سگ

کار ناپسند کارگران با سگ خوابیده

سازمان PWD که کارگران هندی در این شرکت مشغول به کار بودند ،یک سازمان خصوصی می باشد که باید در قبال این کار ناپسند و زشت کارگرانش پاسخگو باشد و آقای "نرندرا کومار" که یکی از مامورین اداره پلیس "سردار" می باشد گفت که یک پرونده برای کار ناپسند این سازمان و کارمندانش تهیه و تنظیم شده است و باید در قبال کار زشت و بدور از انسانیت خود پاسخگو باشند و در غیر این صورت قطعا مجازات خواهند شد.
 
 کار زشت با سگ زنده

 کار زشت کارگران باعث مرگ سگ شد

کار بسیار زشت کارگران باعث کشته شدن سگ شد! + عکس

کار شرم آور کارگران راه سازی با سگی که خواب بود + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 32
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 8
نظر کاربران
مهلا

مهلا

چراباسگ بیچاره همچنین کاری کردن بخداگناه داشت وبی گناه بود

پاسخ دادن 9 0
نادیا

نادیا

انسانم ارزوست ... واقعا گریم گرفت. چقدر باید بی وجدان و حیوان صفت باشن که تونستن با یه حیوان معصوم و زبون بسته این کار کثیف رو بکنن‌ خدا ازشون نگذره.

پاسخ دادن 4 0
سلما

سلما

واقعا متاثر شدم اشکم دراومد من هرشب میرم دورشهر وبیرون شهر به سگهای ولگردو گربه ها غذامیدم حتی اگر اون شب توتب بسوزم ولی بازم رفتم چطور بعضیا اسم خودشون انسان میگذارن توهمین ایرانم نمونه های زیادی هست افرادی که تا حیوانی میبینند بجای ترمز پاشون روی گازبیشتر فشارمیدن وزیرش میگیرین افرادی که هنوزدم گربه و سگ رو باقصاوت میبرن ووووووووکه خودتون نمونه های زیادی روحتما دوربرتون دیدین چطوری مامیتونیم به خودمون بگیم انسان دارای عقل و قلب ؟؟؟

پاسخ دادن 1 0
جواد

جواد

اونا انسان نیستن که ادای انسانها رو در میدان وگرنه دست به کشتن حیوان سلام بسته نمیزدن اونم با اون قساوت

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف